W czwartek po południu pijany kierowca skody felicia, wjechał w mur przy skrzyżowaniu ulic Kilińskiego i Przyborowskiego w Łodzi. Kierowca miał prawie 2 promile alkoholu w organizmie.

Czytaj także

  Komentarze (11)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Obserwator (gość)

  Wielkie rzeczy " Kowalski" miał 2 promile , a biskup Jarecki miał 2,5 . promila. Na wiecej mu nie starczyło. Gdyby miał tyle szmalu co Jarecki miłby 5 promili

  marek (gość)

  W całym niesczęściu szczęście że skasowal obrzydliwe betonowe dziadostwo, które nie powinno w ogóle zawitać w mieście. TAkie mury powinny być zakazane a ich twórcy skazywani na tortury. dziękujemy pijakowi, ze uwolnił nas od tego szkaradztwa.

  kris łowca de/bili (gość)

  Dziwisz się, że z glupkiem nikt nie chce dyskutować? Jest zasada: nie ruszaj g*ó.w_na, bo śmierdzi.

  6811 (gość)

  Niech się znajdzie choć jeden co nigdy nie prowadził po pijaku lub na kacu to może krytykować. No i cisza jak po śmierci organisty...

  ech pismaku (gość)

  A Ja widzę że wjechał w betonowy płot .
  Zapisz w kajecie że słowo mur jest od słowa murować ,
  a tego ogrodzenia się nie muruje .

  przedpiśca (gość) (Komentator)

  Jeszcze przy okazji Panie mądraliński: nie stawiamy spacji przed przecinkiem i nie zaczynamy zdań od spójników ("ale"). Poza tym "radĘ" nie rade, a ogólny bezsens gramatyczny kolejnego zdania już pominę, bo nawet nie wiem od czego zacząć. Pozdrawiam

  Komentator (gość)

  Już kiedyś dał ktoś rade do "dziennikarzy". Ale widać ten zawód już stracił "moc" jak i tak jak tu ,żle określamy prawdziwych dziennikarzy od "gryzipiórków"

  To Wikipedii byście wiedzieli
  "Kierowca, potocznie szofer (fr. chauffeur) – osoba uprawniona do kierowania pojazdem silnikowym. Określenie kierowca oznacza również zawód osoby, która zajmuje się odpłatnym przewozem ludzi bądź towarów pojazdami samochodowymi."