(© fot. Paweł Łacheta)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Od środy ekipy drogowców remontują ul. Sienkiewicza.

Zajęty jest prawy pas ruchu na odcinku od al. Piłsudskiego do ul. Nawrot. Wymieniane są krawężniki i chodniki. Wylany też zostanie nowy dywanik asfaltowy.

Roboty będą przesuwały się w kierunku północnym. Za 50 dni zmodernizowana będzie cała ulica Sienkiewicza od al. Piłsudskiego do ul. Narutowicza.

Czytaj także

  Komentarze (3)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  wera (gość)

  Bardzo się cieszę, że coś zaczyna sie dzia. Prawdą jest, że przez 7 lat za kropy nie działo się nic i byl jeden wielki bałagan a on tylko leciał dalej i dalej.A teraz wreszcie zaczynają się pracę i zqaczyna sie robić lepiej. Choć od odwołania Kropy minęło dopiero 7 m-cy!!!!

  maciek (gość)

  bauma bo to wyznacznik estetyczny ludzi od inwestycji w Łodzi. Jeśli założą wreszcie coś co można stosować w mieście wystosuję list pochwalny na cały świat.

  BUBEL!!! (gość)

  Jak zwykle znowu wszystko będzie nierówne i spaprane jak w kraju trzeciego świata. Nie wiem kto "oddaje" w Łodzi do użytku ulice po remontach które i tak pozostawiają wiele do życzenia...Dopiero co był remont Ronda Lotników Lwowskich. I co? I to, że już od dłuższego czasu się sypie...!!!!!