Groźnie wyglądający potężny rottweiler błąkał się w czwartek w południe wokół krańcówki autobusowej przy ul. Okólnej (w pobliżu szpitala).

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Pasażerowie miejskiego autobusu bali się wysiąść. Kierowca zawiadomił straż miejską.

- Funkcjonariusze złapali psa i przewieźli do schroniska dla zwierząt - mówi dyżurny straży miejskiej. - Rottweiler był zaczipowany. Ustaliliśmy, że należy do mieszkańca Zgierza.

Sprawę przekazano tamtejszym strażnikom. Okazało się, że właściciel psa nie mieszka w miejscu zameldowania.

- Przekazaliśmy jego rodzinie informację, że pies czeka na niego w schronisku - mówi dyżurny straży miejskiej w Zgierzu.

Czytaj także

  Komentarze (3)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  ave (gość)

  Rzetelności warsztatu trochę zabrakło??? Zapomniał red napomknąć chociaż półgębkiem, że rottweilera odłowili i przewieźli do schroniska strażnicy z łodzi. No ale straż wiejska łódź jest be więc po co wspominać. splendor spada na wiejską ze zgierza.

  konsekwencji?! (gość)

  Dobrac sie do tych fanatykow ktorzy puszczaja duze psy i nie reaguja jak piesek jest 'wylewny' wobec przechodnia a zwrocona im uwage bagatelizuja!