Iwona, Marcin i Gosia na Foto Deju w Skierniewicach Iwona, Marcin i Gosia na Foto Deju w Skierniewicach

(© Emilia Białecka)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Na Foto Dej w parowozowni przyjechali w trójkę. Choć jak zgodnie przyznają, najbardziej kręcą ich ruiny, to ten plener z MM-ką zaliczają do udanych.

Zgłoś się na Foto Deja w Teatrze Muzycznym


Co sprawiło, że w wolną sobotę wstali co świt, złapali za aparaty i przemierzyli blisko 60 kilometrów? Oczywiście wizja "focenia" w nowym miejscu i nadzieja na udane kadry.

Gosia Wojna, znana na MM-ce jako BlackRado - stała bywalczyni Foto Dejów, Iwona Olender - debiutantka oraz Marcin Chojnacki, któremu MM-kowe plenery nie są obce przyjechali do starej parowozowni w Skierniewicach na 17. Foto Deja.

- Było dużo czasu na zrobienie zdjęć, opłacało się przyjechać - cieszy się Gosia, choć jak przyznaje, to wcale nie parowozy najbardziej przykuwały jej uwagę. - Muszę przyznać, że wpadły nam w oko tabliczki informacyjne - śmieje się.

Imprezę zaliczają do udanych, bo jak mówią "złapali" kilka fajnych kadrów. - Zrobiłem około stu zdjęć, z czego zazwyczaj jest około dziesięciu - piętnastu dobrych - mówi Marcin.

Zadowolona, choć nieco powściągliwa, zdawała się być Iwona. - To mój pierwszy Foto Dej, zobaczyłam informację o zapisach i bardzo chciałam wziąć w nim udział. Do tej pory robiłam zdjęcia czysto turystycznie - mówi.

Fotodejowicze mają już wyrobione gusta. - Kręcą nas ruiny! - deklarują chórem. Dlatego też, za najbardziej udany uważają Foto Dej w EC1, Polmosie czy choćby w Pawelanie.

Zobacz zdjęcia BlackRado z Foto Dejów:

>>Foto Dej w Polmosie

>>Foto Dej w EC1

>>Foto Dej w Pawelanie

Czytaj więcej o Foto Deju:

Wiadomości Łódź, Wydarzenia Łódź

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!