W Centrum Off Piotrkowska w Łodzi, na ogrodzeniu przy Spalonych Słońcem Dariusz Paczkowski, Egon Fietke, Loco i Piotr Pasiewicz namalowali we wtorek mural przeciwko Genetycznie Modyfikowanym Organizmom (GMO).

Czytaj także

    Komentarze (2)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Zawiedziony tym co widzi (gość)

    Po raz kolejny (niestety) muszę przyznać, że tak ceniona przeze mnie sztuka potrafi w nieodpowiedzialnych rękach wyrządzić więcej szkody niż pożytku. W tak delikatnej kwestii (jaka jest ogólnie rzecz ujmując) GMO należy skupić się na rzetelnej debacie pokazującej zalety i wady tych technologii. Apeluję o taka debatę w naszym akademickim, intensywnie rozwijającym się mieście. . Nie wykorzystujmy sztuki jako tła dla wyeksponowania swojej osoby!!! Gdzie, jak nie tu (w mieście styku wielu kultur, nurtów i poglądów) ma mieć miejsce rzeczowa dyskusja (nie walka) na argumenty!!! Nie zalamowujmy naszej mentalnej przestrzeni czarnymi kropkami Piotrze, a pozwólmy na rozwijanie się wielu myśli i idei tak potrzebnych naszemu miastu