Ruszyła sprzedaż biletów na bardzo ciekawie zapowiadający się piątkowy mecz ŁKS z Piastem.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Kasy od al. Bandurskiego czynne są każdego dnia od 12 do 18, a w dniu meczu od 12 do 20.

W punktach sprzedaży nadal można wyrabiać Fan Karty (jest niezbędna do kupienia biletu), kupić karnet oraz odebrać zamówione w Internecie karty i karnety.

- Liczba sprzedanych Fan Kart przekroczyła już 5000. Apelujemy aby z decyzją o zakupie biletu lub karnetu nie zwlekać do dnia meczu. W tygodniu w kolejce do kas czeka kilka do kilkunastu osób, a cała procedura wyrobienia Fan Karty lub zakupu biletu trwa około dwóch minut. Osoby, które będą chciały kupić bilet w dniu meczu na pewno będą musiały poświęcić na to więcej czasu - ostrzega rzecznik prasowy klubu, Jarosław Paradowski.

Czytaj także

  Komentarze (21)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  !!! (gość)

  Trwa przedsprzedaż biletów. W tym tygodniu od 12.00 - 18.00 w kontenerach od strony Bandurskiego.  Do tej pory sprzedanych zostało 236 biletów.

  !!! (gość)

  19Twister08 Post: #49
  2010-08-10 23:14

  "Nagłośnienie musi być inaczej doping jest do dupy.. każdy na boku se gada i ma wy...bane bo nie slyszy prowadzącego.

  Doping zawsze był u nas slaby czekam na dzień w którym w ŁKSie zacznie sie kłaśc na to nacisk szkoda bo przez 15 lat wprowadzilismy 2,3 piosenki - to jest smiech. Są ludzie którzy niszczą ten klub kibicowsko nie zdając sobie z tego sprawy. Szkoda. Dłuższej dyskusji nie podejmujmy"  Popieram cie w 100% ! Galera takze powinna przejsc zmiany!

  Buahahahaha:) (gość)

  Założyciele Heiman, Wasserzug,Hirszberg, Traubewurzel, pierwszy powojenny prezes Łks sekr. KC i ulubieńiec SB Kazimierz Mijal a na dodatek donosiciele( link poniżej) i kupczyki niezły klub i tradycja buahahaha rodowici cała prawda o nędznym klubie, nic dziwnego że przychodzi na mecze po 3-4 tyś i jescze połowa przez płot patologii bo czytać nie potrafią i historii nie znają PSSa!!!!
  http://lodz.gazeta.pl/lodz/1,35142,2401954.html

  1908 (gość)

  ty niby łodzianin gdzie mieszkasz kutno zelew poza łodzki rts komplet na psiwidzewie hehehehee

  Przygoda (gość)

  Stadion ŁKS ma zgode tylko na 5 tys i juz wydano wiecej fan kart, i to w dwa tygodnie!

  76767 (gość)

  no coz, tak to z zydostwem bywa, musimy chyba kiedys wpasc w odwiedziny na ten gruz, zapelnimy stadion, bo was tak malo, żal

  Łodzianin (gość)

  5% z biletów oddajemy na inicjatywe stowarzyszenia ŁKS - historia i pamięć art poniżej!!!

  http://www.sport.pl/sport/1,65025,2994598.html

  xxx (gość)

  Uuuuuu widze ze przycierka i lizanko po jajach po 1:1 z Lechem sie skończyło i robactwo znów wyłazi z nor!