Moto Weteran Bazar

(© Marta Hodoń)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Dzisiaj (21 stycznia) łodzianie mogli odwiedzić największy bazar motocyklowy w Polsce. Był to pierwszy Moto Weteran Bazar w tym roku.

Zobacz jak wygląda Moto Weteran Bazar latem

Przeszło 15 tysięcy zwiedzających, 350 stoisk w halach, 250 stoisk zewnętrznych - tak wyglądał największy motocyklowy bazar w Polsce - Moto Weteran Bazar. Po raz kolejny miłośnicy motoryzacji mogli w Łodzi bejrzeć zabytkowe oraz współczesne maszyny, ale także mieli możliwość zakupu potrzebnych akcesoriów, czy też odpowiedniego stroju do jazdy motorem. Mimo długiej kolejki i kiepskiej pogody, do Hali Sportowej i Hali Expo przybyły tłumy zwiedzających.

Dzisiejszy Moto Weteran Bazar zdecydowanie zdominowały nowoczesne maszyny oraz akcesoria. Nie wszystkim ten stan rzeczy się spodobał. - Niestety mało jest staroci, a i na tle innych giełd, ta dzisiejsza wypada nie za dobrze - zauważa pan Marian, który od lat odwiedza Moto Weteran Bazar. - Może to kwestia pory roku? Latem wystawcom łatwiej jest dojechać ze swoim sprzętem, mam nadzieję że na następnej giełdzie będzie można obejrzeć więcej starych eksponatów - dodaje.

Mimo to, znalazło się i coś dla prawdziwych pasjonat starych pojazdów. - Jedynymi ciekawymi eskponatami były motory sokół 1000 i Zündapp. Godny uwagi był także samochód z 1917 roku, Ford T - zauważa 46-letni Krzysztof, który uczestniczył w Moto Weteran Bazarze już po raz 4.

Kolejny Moto Weteran Bazar już w maju na stadionie Startu. Pasjonatom starych pojazdów należy życzyć, żeby wtedy dojechało więcej wystawców z takimi eksponatami.


Czytaj codziennie MMŁódź.pl/wiadomości:


Kliknij w pierwsze zdjęcie, żeby rozpocząć przeglądanie fotogalerii:

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!