Częstochowa domaga się od Polskiego Związku Piłki Siatkowej konkretnej odpowiedzi - czy Częstochowa dostanie mistrzostwa świata w siatkówce w 2014 roku. W tegorocznym budżecie miasta już nie zarezerwowano 500 tys zł na wadium dla PZPS na organizację mistrzostw. Taka kwotę rezerwowano na ten cel przez ostatnie trzy lata.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
- Wysłaliśmy do PZPS pismo z konkretnym pytaniem czy dostaniemy organizację mistrzostwa świata w 2014 roku - mówi Aleksander Wierny, naczelnik wydziału sportu w Urzędzie Miasta. PZPS rozważa czy mistrzostwa będą w Częstochowie czy w Krakowie. Faworyzuje Kraków. Ale tam dopiero zaczęli budować halę widowiskowo-sportową, a w Częstochowie nowa hala będzie gotowa w czerwcu br.Jeśli Kraków wybuduje halę na czas dostanie mistrzostwa nie kryje PZPS.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!