Wracamy do akcji "Mistrz Parkowania". Ktoś zastawił Wasz samochód, zaparkował na pasach, zajął trzy miejsca parkingowe, czy w jakikolwiek inny sposób wzbudził w Was szok bądź wątpliwy podziw? Jeżeli według Was zasługuje na zaszczytne miano "Mistrza parkowania", zróbcie zdjęcie i prześlijcie je do nas, a my zamieścimy je w "mistrzowskiej" galerii. Zdjęcia przysyłajcie na adres: lodz@naszemiasto.pl w tytule wpisując "Mistrz". Wysyłając nam zdjęcia oświadczacie, że są one Waszą własnością i macie prawa do ich rozpowszechniania.

Zdjęcia najdziwniej, najgorzej lub najśmieszniej zaparkowanych samochodów przesyłajcie na adres: lodz@naszemiasto.pl w tytule wpisując "Mistrz parkowania".

Wysyłając nam zdjęcia oświadczacie, że są one Waszą własnością i macie prawa do ich rozpowszechniania.

Zobacz również: Jak parkują radomszczanie!


Mistrz Złego Parkowania

Komentarze (272)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

NN (gość)

Dlaczego numer rejestracyjny jest zamazany? Czy numer rejestracyjny to dane osobowe? Rozumiem, że według autora artykułu każdy kto jeździ po drogach - mieście zasłania numer rejestracyjny, aby inni nie widzieli .Czyli jak? każdy kto posiada takiej marki samochodu w takim kolorze jest zaraz "mistrzem parkowania"?

gary (gość)

BMW i wszystko jasne ...zadajmy sobie pytanie kto jeździ BMW ... patrząc na zdjęcie to te osoby opłacane z PFRON

Yemar (gość)

Teraz to należałoby stworzyć galerię zdjęć tych co parkują prawidłowo. Ja mam na swoim osiedlu taki cyrk, że już nawet nie chce mi się zwracać uwagi.

Oświadczenie wydawcy Gazety Trybunalskiej (gość)

Oświadczenie wydawcy

Przepraszam Panią Aleksandrę Tyczyńską i Pana Marka Obszarnego, dziennikarzy "Dziennika Łódzkiego" za naruszenie ich dobrego imienia w artykułach zatytułowanych "Niemieckie łapy precz od Moniki Tery" oraz "Obszarny i Tyczyńska skarżą się swoim szefom za "niemieckie pieski".
Mariusz Baryła
_________________________

(Oświadczenie zamieszczono zgodnie z wyrokiem Sądu Okręgowego w Piotrkowie Trybunalskim z dnia 6.06.2017 r. Będzie utrzymywane na stronie "GT" do dnia 5 stycznia 2018 r.)