Mistrz parkowania w Łódzkiem. Czekamy na Wasze zdjęcia!

Wracamy do akcji "Mistrz Parkowania". Ktoś zastawił Wasz samochód, zaparkował na pasach, zajął trzy miejsca parkingowe, czy w jakikolwiek inny sposób wzbudził w Was szok bądź wątpliwy podziw? Jeżeli według Was zasługuje na zaszczytne miano "Mistrza parkowania", zróbcie zdjęcie i prześlijcie je do nas, a my zamieścimy je w "mistrzowskiej" galerii. Zdjęcia przysyłajcie na adres: lodz@naszemiasto.pl w tytule wpisując "Mistrz". Wysyłając nam zdjęcia oświadczacie, że są one Waszą własnością i macie prawa do ich rozpowszechniania.

Zdjęcia najdziwniej, najgorzej lub najśmieszniej zaparkowanych samochodów przesyłajcie na adres: lodz@naszemiasto.pl w tytule wpisując "Mistrz parkowania".

Wysyłając nam zdjęcia oświadczacie, że są one Waszą własnością i macie prawa do ich rozpowszechniania.

Zobacz również: Jak parkują radomszczanie!

Wideo

mm

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

02.06.2018, 10:10

bmw -auteczko debilków

05.05.2018, 16:58

Tyle wolnego miejsca, mały ten samochód.

28.04.2018, 16:01

Dlaczego numer rejestracyjny jest zamazany? Czy numer rejestracyjny to dane osobowe? Rozumiem, że według autora artykułu każdy kto jeździ po drogach - mieście zasłania numer rejestracyjny, aby inni nie widzieli .Czyli jak? każdy kto posiada takiej marki samochodu w takim kolorze jest zaraz "mistrzem parkowania"?

16.04.2018, 22:15

Bmw dla baranów- jest kasa fura dobry pajac myśli że lans przed niepełnosprawnymi

15.04.2018, 12:49

BMW i wszystko jasne ...zadajmy sobie pytanie kto jeździ BMW ... patrząc na zdjęcie to te osoby opłacane z PFRON

05.04.2018, 18:21

BMW - Bo Mogę Wszystko

05.04.2018, 15:45

Pan na pierwszym zdjęciu ewidentnie inwalida... umysłowy

30.03.2018, 14:10

Kiedy będą "Mistrzowie dziennikarstwa" ? - Powinniście wziąć udział :D

20.03.2018, 10:22

Teraz to należałoby stworzyć galerię zdjęć tych co parkują prawidłowo. Ja mam na swoim osiedlu taki cyrk, że już nawet nie chce mi się zwracać uwagi.

15.03.2018, 10:57

Widac po wpisie ze jak byles maly musiales mocno uderzyc łbem o Stoł.

16.11.2017, 22:55

[b]Oświadczenie wydawcy[/b]

Przepraszam Panią [b]Aleksandrę Tyczyńską[/b] i Pana [b]Marka Obszarnego[/b], dziennikarzy "Dziennika Łódzkiego" za naruszenie ich dobrego imienia w artykułach zatytułowanych "Niemieckie łapy precz od Moniki Tery" oraz "Obszarny i Tyczyńska skarżą się swoim szefom za "niemieckie pieski".
[b]Mariusz Baryła[/b]
_________________________

(Oświadczenie zamieszczono zgodnie z wyrokiem Sądu Okręgowego w Piotrkowie Trybunalskim z dnia 6.06.2017 r. Będzie utrzymywane na stronie "GT" do dnia 5 stycznia 2018 r.)

31.08.2017, 19:22

Albo świnie w wołach.

31.08.2017, 19:21

Same małpy jeżdżące wężykiem.

13.06.2017, 14:38

Po pijaku ciężko im trafić...

12.06.2017, 20:51

Debile na tory !

03.06.2017, 19:46

Z roku na rok widzę że jest coraz gorzej szczególnie widać to pod wejściem głównym do galerii Sieradzkiej im droższa fura tym bliżej drzwi. Niestety Cham w garniturze nadaje pozostaje chamem.

27.03.2017, 11:54

A co lakier do golfa II jest aż tak drogi?

27.03.2017, 11:47

Tak wiemy to twoje bogactwo to pewnie jakieś dwudziestoletnie "cacko",kupione na kredyt.Potrzebne jest Ci do codziennych zakupów w biedronce(oddalonej o 50m od Twojego mieszkania w starej kamienicy).uwierz mi że margarynę kilka kajzerek i najtańsze parówki mozna spokojnie przewiezc rowerem.jak zaoszczedzisz trochę na gazie do auta to może zostanie na browar i nie będziesz musiał wpadać do znajomych na" krzywy ryj"

06.02.2017, 11:33

Ja mam tylko 1 pytanie gdzie jest straż miejska.Wy tylko propagujecie takie chamskie parkowania.Brawo tak trzymać.Żenada.

01.01.2017, 10:40

Szpicle na szubienice!

29.11.2016, 08:54

Dla mnie to dziwne bo przecież prawo jazdy jakoś ci ludzie zdali, czy to jest bunt za niezdanie za 1 razem? Ludzie zrozumcie, ze inni nie wkurzają się, że tacy źle zaparkowali tylko, że w ten sposób zamiast 3 samochodów na parkingu postawi się 2:/ A ciężko tak wjechać pomiędzy 2 linie? Rękawa na egzaminie nie było? :/

28.11.2016, 20:10

Szpicle