Ćwierćfinały konkursu piękności Miss Polski 2018, Miss Polski Nastolatek i Mister Polski odbyły się w Łodzi w weekend w hali Expo.

290 kobiet i 60 mężczyzn wzięło udział w eliminacjach ćwierćfinałowych Miss Polski 2018, Miss Polski Nastolatek i Mister Polski. Eliminacje odbyły się bez udziału publiczności. W jury konkursu piękności znalazły się Kamila Świerc (Miss Polski 2017), Marta Pałucka (I Wicemiss) oraz Klaudia Kucharska (Miss Polski Nastolatek) i Jakub Kucner (Mister Polski 2017).

Do finału konkursu Miss Polski Nastolatek awansowały trzy łódzkie dziewczyny: Julia Florczak, Aleksandra Nocuń i Magdalena Łuczyńska.

W środę organizatorzy podali dalsze wyniki castingu do półfinału Miss Polski. Do ogólnopolskiej edycji konkursu przeszły: Justyna Flejsner Miss Ziemi Łódzkiej 2018 i Wiktoria Józwiak I wicemiss Ziemi Łódzkiej 2018!

Justyna Flejsner została Miss Polski Ziemi Łódzkiej 2018 [ZDJĘCIA]Julia Florczak została Miss Polski Ziemi Łódzkiej Nastolatek 2018 [ZDJĘCIA]Rozrywka

Komentarze (5)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

dd (gość)

Żenująse konkursy i jeszcze ci pajace misterzy po 170 cm wzrostu:) lol Czy to zawody krasnoludków?