Przed nami finałowa gala konkursu Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2018. Prezentujemy kandydatki do korony w konkursie piękności. Która z 21 dziewcząt okaże się tą najpiękniejszą?

Gala konkursu Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2018 odbędzie się w niedzielę, 17 czerwca. Początek o godzinie 18.30 w łódzkiej Manufakturze.

W konkursie weźmie udział 21 dziewcząt. Wśród kandydatek dominują piękne maturzystki, ale są także studentki m.in. Uniwersytetu Medycznego, Uniwersytetu Łódzkiego czy Politechniki Łódzkiej. Po raz pierwszy w historii konkursu Miss Polonia wśród finalistek pojawią się także trojaczki z Tomaszowa Mazowieckiego - siostry Gotner.

W trakcie wielkiej gali finałowej najpiękniejsze mieszkanki naszego regionu zaprezentują się w aż 6 pokazach mody: kolekcji sukienek koktajlowych Dress Point Warsaw, kostiumach kąpielowych Kris Line, kolekcji sportowej Magnes Lines, kolekcji casualowej marki Milidiami, sukniach ślubnych projektu Agaty Wojtkiewicz i sukniach wieczorowych Cymballa.

W części artystycznej zobaczymy zespół ZOUZY oraz Mateusza Grędzińskiego, zwycięzcę The Voice Of Poland. W jury zasiądą m.in. Najpiękniejsze Polki czyli Agata Biernat, obecnie panująca Miss Polonia 2017 oraz Izabella Krzan, Miss Polonia 2016.

Przejdź do galerii i poznaj finalistki Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2018Rozrywka

Komentarze (7)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

tw wolfgang przyłębski (gość) (tak tylko pytam)

Teraz wiem dlaczego współcześni faceci z Polski po gimbie nie mogą sobie znaleźć fajnej kobiety. Dużo mówią, głównie głupot i stukają w komórkę zwaną smartphonem.
Dziewczyny, jesteście piękne, Zresztą Polki są najpiękniejsze na Świecie. Powodzenia w konkursie i w życiu. Żeby nie trafili się Wam tacy leszcze jak tak tylko pytam, jok czy dd.
Ps. Rzeczywiście za dużo Photoshopa. Bez niego jesteście piękniejsze.

Dobromił (gość) (maniek)

Foty ciepłe, słodkie i trochę cukierkowate. Tak dzisiaj robią zdjęcia. Zdjęcia ładne ale robione na jedno kopyto. Mając wybór odkładam zdjęcia i biorę dziewczyny.