(© Artur Kostkowski)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Projekty na organizację miejskiego Sylwestra w Łodzi zgłosiło do UMŁ pięć firm. W związku z tym, we wtorek obradowała komisja, która miała wybrać najlepszy ze zgłoszonych projektów.

Na organizację Sylwestra miasto może przeznaczyć jedynie 200 tys. zł. Tyle znalazło się w miejskim budżecie na 2012 rok.

Jak poinformował dyrektor biura promocji UMŁ, Bartłomiej Wojdak, kwota 200 tys. zł pozwoli jedynie na zorganizowanie pokazu sztucznych ogni i pokazy multimedialne. Z organizacją koncertu może być już problem. W sylwestrową noc gwiazdy życzą sobie za występ wielokrotność normalnego wynagrodzenia.

Wiadomo, że Sylwester ma potrwać 1,5 h i ma być zorganizowany w miejscu, w którym zmieści się min. 5 tys. osób.

Wstęp na imprezę ma być bezpłatny.

Wyniki obrad komisji, która miała wybrać najlepszy projekt ogłoszone zostaną dopiero po akceptacji prezydent miasta.

Czytaj więcej: Sylwester miejski w Łodzi w telewizji. Impreza potrwa 1,5 godziny?

Czytaj także

  Komentarze (3)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Qwerty (gość)

  Problem , to mają Łodzianie, co zrobić z władzami tego zapchlonego miasta oraz, jak żyć za 1500 zł brutto. 200 tys. zł publicznych pieniędzy poszło się walić.

  Ibis (gość)

  Zapraszam na Sylwestra. Atrakcje zapewnione. Szczury, smród i znakomite widoki z pietra. Obejrzyj film. Opuszczona przez właściciela kamienica przy ul. Mielczarskiego 16 położona jest w centrum Łodzi. 300 m. od Manufaktury (podobno reprezentacyjne miejsce), 800 m. od pl. Wolności. Idealne miejsce na Sylwestra.

  http://www.youtube.com/watch?v=eaz3vXV3vuk&feature=youtu.be

  Pierd Hudsona (gość)

  Może zróbmy sylwka w miejscu wyburzonej zajezdni tramwajowej- wyjdzie tanio a przynajmniej mniej chodników zarzyganych i mniej syfu na ulicach..