Obchody w 2009 roku w Łodzi

Obchody w 2009 roku w Łodzi

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W środę, 17 października, odbędzie się Międzynarodowy Dzień Godności. Tego dnia punktualnie o godzinie 10.00 w ponad 50 krajach odbędą się spotkania znanych osób z młodzieżą, poświęcone tematyce godności. Jest to już szósta edycja Dignity Day. Tradycyjnie dzień ten obchodzony jest w trzecią środę października.

W tym roku w obchodach Dignity Day wezmą udział trzy szkoły z Łodzi:

- XXIV Liceum Ogólnokształcące przy ul. Marysińskiej, gdzie gościem będzie piosenkarz, kompozytor, poeta i działacz społeczny Krzysztof Cwynar;
- XXVI Liceum Ogólnokształcące przy ul. Wileńskiej, gdzie w dyskusji na temat godności weźmie udział łódzki dziennikarz telewizyjny i radiowy, a obecnie Prezes TVP Łódź, Jacek Grudzień;
- 20 Gimnazjum przy ul. Olimpijskiej, gdzie o istocie i znaczeniu godności ludzkiej opowie podróżnik i dziennikarz Tomasz Grzywaczewski, który w 2010 r. przeszedł 8 tys. km szlakiem ucieczki z gułagu żołnierza Witolda Glińskiego.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!