W Zduńskiej Woli zorganizowane zostanie forum gospodarcze, które jest częścią projektu promocji gospodarczej miasta. Jak zapowiada magistrat, to będzie największe wydarzenie gospodarcze 2017 roku w Zduńskiej Woli. Adresowane do przedsiębiorców i samorządowców Międzynarodowe Forum Gospodarcze "On The Way To New Markets. W drodze na nowe rynki" odbędzie się 8 i 9 czerwca.

Forum poświęcone będzie sposobom wejścia na nowe rynki, ale samorząd przygotowuje to wydarzenie także po to, by przedsiębiorcom - potencjalnym inwestorom przedstawić walory i możliwości miasta. Zaplanowano udział dziennikarzy zajmujących się tematyką gospodarczą, współpracujących z redakcjami mediów o zasięgu międzynarodowym.

Forum Gospodarcze w zamyśle organizatorów ma być platformą dyskusji, wymiany doświadczeń pomiędzy przedsiębiorcami a ekspertami oraz samorządowcami. Przygotowano wykłady i warsztaty.
Rozpocznie prof. Jacek Szlachta kierownik Wydziału Rozwoju Regionalnego i Przestrzennego Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie wykładem „Szanse dla przedsiębiorstw i samorządów wynikające z europejskiej polityki spójności post 2020”. Będą także warsztaty z zakresu rozwoju osobistego w biznesie, jakie poprowadzi Piotr Tymochowicz.

Międzynarodowe Forum Gospodarcze „W drodze na nowe rynki” Miasto Zduńska Wola organizuje w ramach projektu „Zduńska Wola aktywuje – promocja gospodarcza regionu”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej.

Rejestracja odbywa się elektronicznie, przez stronę www.forum.zdunskawola.pl i potrwa do 6 czerwca. Liczba miejsc jest ograniczona możliwościami sal konferencyjnych w Ratuszu, dlatego decyduje kolejność zgłoszeń. Dodatkowych informacji udziela Biuro Organizacji Forum pod numerem +48 698 180 216. Szczegóły wydarzenia, wszystkie informacje organizacyjne znajdują się również na stronie www.forum.zdunskawola.pl.


Biznes

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!