(© fot: Polskapresse)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W weekend 20-21 października w centrum handlowym Port Łódź zaplanowano konkurs „Czas na twoją metamorfozę”, podczas którego zainteresowani będą mogli poddać się modowej przemianie. Między innymi pod okiem Aleksandry Kwaśniewskiej, córki byłego prezydenta RP. Towarzyszyć jej będą: stylistka Anna Hynek oraz przedstawiciel dyrekcji Portu Łódź.

Jury wyłoni z grona chętnych 10 szczęśliwców, którzy zostaną poddani przemianom. Aby znaleźć się w tej grupie, trzeba wypełnić formularz w punkcie zgłoszeń przy sklepie Ikea w sobotę lub w niedzielę (między godz. 12 a godz. 18) i w trakcie krótkiej prezentacji przekonać do siebie jury.

Każdego dnia zostanie wybranych pięć osób. Każda otrzyma tysiąc złotych na zakupy w towarzystwie stylisty. Efekt końcowy metamorfozy będzie można podziwiać podczas finałowego pokazu w następny weekend – 27 i 28 października.

Jutro będzie też okazja, by porozmawiać osobiście z Olą Kwaśniewską, zdobyć jej autograf lub zrobić sobie z nią wspólne zdjęcie. Spotkanie z Olą Kwaśniewską od godz.18.15 w kąciku gwiazd.


Czytaj także

  Komentarze (12)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Emma (gość)

  Wybaczcie, ale lepszy gust modowy od przaśnej dziołchy ze zdjęcia ma nawet Gienka Pigwa i wolałabym się już uczyć od Gienki niż od Olki...

  ręce opadają (gość)

  Ola Kwaśniewska??? A któż to jest??? Nowa wyrocznia w dziedzinie mody??? Czyżby następna Tuskówna???

  Rumcajs reaktywacja (gość)

  Kup, kup teraz, weź kredyt, weź kredyt,kupuj...
  Chcesz być modny? Kupuj! Chcesz być akceptowany-Kupuj! Chcesz być popularny? Kupuj! Nie masz kasy? Spoko, weź kredyt. Nie myśl jak go spłacisz- zobacz jaki ten ciuszek piękny.A jak nie kupisz to będziesz samotna, porzucona, wyśmiewana i nawet twój kot nie będzie chciał się z tobą miziać. Rodzina cię opuści i szef zacznie łakomie spoglądać na twoją koleżankę a nie na ciebie..
  Próżny konsumizm rulezzz...
  Ot

  Rumcajs (gość)

  Tak,tak, spędź tępy motłochu cały weekend w Porn Lód i oddaj im wszystkie swoje pieniądze na rzeczy których nie potrzebujesz... Oto im tylko chodzi- o sprowadzenie ciebie człowieku do roli konsumenta- ich potrfela. Zamiast spędzać z rodziną weekend na łonie natury bo pogoda ładna, zamiast do lasu (na grzyby) na spacery do teatru to siedzcie w tej puszcze, kupujcie, bierzcie pożyczki w bankach jak kaski nie starcza na ciuszek a potem nażeracie się w mcdonaldzie lub innym świnksie.. Oto całe wasze życie-goowno warte, nudne, bezwartościowe i spożywcze...