(© materiały prasowe)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W piątek o godz. 18.15, w bibliotece im. Piłsudskiego w Łodzi odbędzie się Mediafest. Z okazji obchodzonych w Łodzi Dni Gutenberga ósme spotkanie będzie poświęcone czytelnictwu. Mediafest to cykliczne debaty, na których jest poruszana tematyka mediów, technologii i gospodarki.

Wśród gości specjalnych - prelegentów pojawią się Bianka Siwińska - red. naczelna magazynu "Perspektywy", Katarzyna Kolanowska - dyrektor marketingu "Gazety Wyborczej" oraz Adam Wojdyło - prezes Polskich Badań Czytelnictwa.

Spotkanie zakończy się o godzinie 19.15. Organizatorzy Mediafestu Marek Miller i Łukasz Felsztukier proszą o punktualne przybycie. Spotkanie przebiegać będzie według ściśle określonej agendy - każda z prezentacji trwać będzie ok. 15 minut, zaś ostatni kwadrans przeznaczony zostanie na dyskusję. Rozmowy kuluarowe odbywać się będą w pobliskim Pubie Biblioteka, gdzie kończyć się będą obchody Dni Gutenberga.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!