Marszu dla Jezusa w Łodzi. Setki młodych wiernych i abp Ryś na Piotrkowskiej [ZDJĘCIA]

Grzegorz GałasińskiZaktualizowano 
Marsz dla Jezusa w Łodzi Grzegorz Gałasiński
Marsz dla Jezusa z kościoła Ojców Jezuitów do Archikatedry łódzkiej przemaszerował ulicami Łodzi. Setki młodych wiernych spotkało się z Arcybiskupem Grzegorzem Rysiem w kościele Jezuitów, po czym wspólnie ruszyło w marszu pełnym skupienia i zadumy na mszę do Archikatedry.

Wideo

polecane: Flesz: Czy grozi nam katastrofa klimatyczna?

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

2019.04.16 11:46:00

miro bez rycha i zbycha i bez rozumu cały ten twój PISOBOLSZEWICKI PIS to cała banda faryzeuszy , kłamców łapowników, SBeków, bijących swoje żony, małych erotomanów jak niejaki Pięta i inne rzuty i nieroby z innych partii. Kłamstwo pomówienia i udawana wiara pod publiczkę. Jedna wielka banda obłudników. Amen

2019.04.16 11:21:54

gość 10.01



wystarczy się rozejrzeć,w tej chwili jest obok ciebie i kiwa z politowaniem głową nad twoją zbłąkaną grzeszną duszą.

2019.04.16 10:38:39

całe szczęście,że ty ANTYPISIOR piszesz literackim językiem miłości,jesteś kulturalnym i przemiłym człowiekiem,POdnosisz poziom dyskusji na forum i moje wypociny w języku nienawiści są przy twoich komentarzach niczym pierdnięcie motyla.



PS.i jeszcze jedno całe szczęście,że rządzi Pis.DZIĘKI BOGU.Gorąco trzeba modlić się w tym Wielkim Tygodniu,żeby lewactwo,masoni i ateiści już nigdy nie doszli do władzy.Polska to ostatni bastion chrześcijaństwa w Europie.Wyrzeczenie się Boga i życie w grzechu POkazuje przykład Francji.

2019.04.16 10:01:18

banda kretynow. pokazcie mi tego Jezusa to uwierze

2019.04.16 09:53:35

do Zan



Ja jestem nawrócony w jednym z kościołów protestanckich. Dopiero z tej perspektywy widzę że w kościele rzymskokatolickim jest wszystko: bogactwo, pedofilia, pycha, ale Jednego nie ma - Jezusa.



Tak więc nie wyjeżdżaj mi tu z zawałami.

2019.04.16 08:17:24

miro bez rycha i zbycha i bez rozumu, Chrystus takich jak ty faryzeuszy wypędzał ze Świątyni Jerozolimskiej, więc nie udawaj że jesteś człowiekiem wiary. Panu Bogu świeczkę a diabłu ogarek. Widać to po twoich wpisach jaki jesteś chrześcijanin .Musisz się codziennie spowiadać ze swoich grzechów , z tego jadu nienawiści który sączysz każdego dnia

2019.04.16 06:19:25

Zostanie powołana specjalna komisja d/s. pożaru Notre Dame na której czele stanie niejaki Antoni, choć myślę że już jest wiadoma przyczyna pożaru a winne jest PO i Tusk et consortes.

2019.04.16 06:09:54

Bóg tak chciał (sic!) moze to znak że tam było więcej Kościoła niż Chrystusa.

2019.04.15 23:17:37

Ateiści-lewacy-masoni, nie mogli ot,tak sobie-zburzyć tego pięknego ,acz chrzescijanskiego zabytku-KATEDRY,ta ją podpalili.Niestety.ale z żalem napisze ,ze specjalnie NIC nie uratują...Nienawistnicy religijni, i zaślepieni psychole ZNISZCZA,zdewastuja wszystko,BEZ żALU ,i bez skupulów,tworzac nowy,zwyrodnialy,sqrwiony swiat.

2019.04.15 23:08:18

Miro-Spalenie MATKI KOŚCIOŁÓW to tak jakby Francuzom napluć w twarz . Jak nędznym narodem trzeba być aby do tego dopuścić !!!. To już jest po Francji ......... dzięki Ci Boże,że Pis w ostatniej chwili przejął rządy w Polsce,bo byłoby to samo za jakiś czas.

2019.04.15 22:52:41

1234 czy lucyfer



cieszycie się z tego,że płonie symbol chrześcijaństwa Katedra Notre Dame w Paryżu? i jest zagrożona korona cierniowa Chrystusa? w Wielki Tydzień, myślicie,że to przypadek? dokąd zmierzasz Europo?



dokąd zmierza ten świat? ale co się dziwić jak w Polsce są ludzie tacy jak wy szerzący takie bzdury,to co dopiero w laickiej,ciapatej Francji.

2019.04.15 22:35:28

Do 1234 chłopie do pierwszego zawału a póżniej już się nawrócisz. I to sam. Powodzenia

2019.04.15 22:22:15

lucyfer



to o czym piszesz,o hitlerze i o Afryce utwierdza mnie tylko w przekonaniu,że Bóg istnieje.tam gdzie jest Bóg tam też jest i diabeł,i wielu diabłów chodzi po ziemi,kuszą,grzeszą,namawiają ludzi do grzechu,zresztą ty tez wierzysz w Boga,podpisujesz się jako lucyfer,czyli diabeł,a diabeł to upadły Anioł,a jak jest Anioł i diabeł,to i jest Bóg i wszystko na temat.

2019.04.15 17:48:08

Do 1234



Wystarczy że poszukasz w Internecie, z którego tak chętnie korzystasz w celu wypisywania aroganckich komentarzy. Podpowiem - szukaj hasła „apostazja”

2019.04.15 15:27:20

do Duch



nie interesuje mnie udział w przedsiębiorstwie Spółce z o.o. zwanym Kościołem Rzymskokatolickim. Nie jestem i nie byłem ich klientem, fakt obrzędu chrztu nie czyni mnie automatem ich klientem tylko uczynił przynaleźność do kościoła Jezusa, z którym KRK nie ma nic wspólnego. To jest zwykły projekt biznesowy. Ja jestem wierzący, ale w jednym z kościołów protestanckich

2019.04.15 12:51:04

Do 1234



Powiesz to na sądzie ostatecznym i tam Cię wykreśla w trybie natychmiastowym

2019.04.15 12:28:03

A miro no i jeszcze skoro bog jest dobry i miłosierny to musi być rasista patrząc patrząc się dzieje w Afryce teraz jak i wcześniej kiedy niewolnictwo było w modzie

2019.04.15 11:41:30

Miro z tymi cudami to coś nie halo bo Hitler był wierzący miał poparcie kościoła i jakoś mu to nie pomogło wojny wygrać .. a poza tym to który Bóg jakiej religi bo jest sporo wierzeń znacznie starsza od chrześcijaństwa

2019.04.15 11:27:37

miro bez rycha i zbycha



posłuchaj co o kościele katolickim mówi znany pastor Paweł Chojecki z TV Idź Pod Prąd

2019.04.15 11:20:52

do tych co nie wierzą i wypisują swoje mądrości życiowe,wy przestańcie bluźnić.bójcie się Boga.Bóg to ogromna metafizyczna i nadprzyrodzona siła.A wiara czyni cuda.i to takie cuda,że nawet wam się w głowach nie mieści.podam wam tylko dwa pierwsze z brzegu.Był kiedyś w Polsce komuszy generał Jaruzelski,nie wierzył,walczył z kościołem,szykanował i szantażował,nawet księża katoliccy ginęli w niewyjaśnionych okolicznościach i stał się cud! w godzinę śmierci pojednał się z Bogiem,przyjął Sakrament Święty.CUD! i drugi trochę mniejszy cud,niewierzący Donald Tusk przed wyborami prezydenckimi w których startował,też przyjął Sakrament Święty,wziął ślub kościelny ze swoją długoletnią żoną! Także wiara ma ogromną siłę i trzeba wierzyć w Boga! Bóg jest dobry i miłosierny!



PS.mówię wam niedowiarki,lepiej wierzyć...

2019.04.15 10:53:54

XXI wiek a ludzie wierza w takie bzdury

2019.04.15 10:39:38

Brawo

2019.04.15 09:59:21

wspaniały Pasterz...

2019.04.14 23:23:19

do zadowolony



A powiedz mi jak można wypisać się z kościoła katolickiego żeby o mnie zapomniał? Próbuję to zrobić i chyba ni ch.. ja. Nie uważam że bycie katolikiem jest super. Chciałbym przestać nim być w dokumentach. Nigdy nie zapisywałem się świadomie do tej organizacji. Rodzice mnie zapisali nie pytając mnie o zdanie. Katolikiem nigdy nie byłem i nie chcę być. Tylko jak przemówić do katolickich faryzeuszy że taka jest moja wola?

2019.04.14 23:01:50

Piękni młodzi ludzie. Polska jest super!