(© materiały prasowe)

Wytwórnia w weekend jak zwykle muzycznie i tanecznie - w sobotę 18.02 zagra Marika, natomiast w niedzielę, 19.02 zespół Kroki. Mamy dla Was podwójne wejściówki na oba koncerty!

Marika Marta Kosakowska to autorka słów i muzyki, artystka sceniczna, która najnowszym albumem dokonuje stylistycznego przełomu w swojej karierze. Płyta jest poetycka w warstwie tekstowej, elektroniczna, avant-popowa w warstwie muzycznej. Wzbogaca ją kwartet smyczkowy Fair Play Quartet i głosy gości, wśród których są Xxanaxx, Skubas, Buslav, Grubson. Nowa Marika to poszukiwanie odpowiedzi na najważniejsze pytania i nieustająca wiara w sens życia, działania i czucia. Jest intymnie i angażująco. Intensywnie jest też na koncertach.

Muzyka Króków to mieszanka jazzu, soulu, indie rocka i eksperymentalnej elektroniki. Debiutancka płyta „Stairs”, wydana nakładem Kayaxu, została świetnie przyjęta przez słuchaczy i krytyków. Pierwsze single „Who You Are” i „Eyes” podbijają serca kolejnych fanów w różnych zakątkach globu. Po cichu nazywani są jednym z najciekawszych debiutów ostatnich miesięcy, co potwierdza szybko rosnąca ilość koncertów w kraju i zagranicą oraz zaproszenia do TVP, TVN i Open'er Festival 2016.

KONKURS


Chcecie wygrać bilety na koncert Mariki lub Kroków? Odpowiedzcie na nasze pytanie konkursowe co daje Wam muzyka Mariki / Kroków? Odpowiedzi przysyłajcie na adres: konkursy_lodz@naszemiasto.pl w tytule wpisując: "Marika" bądź "Kroki" (w zależności od tego, na jaki koncert chcecie się udać). W treści maila podajcie swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu, a także imię i nazwisk osoby, która będzie towarzyszyć Wam na koncercie (wymóg klubu Wytwórnia). Na Wasze odpowiedzi czekamy do piątku, 17 lutego do godziny 14.

Bierzesz udział w konkursie, akceptujesz jego Regulamin

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!