Galeria Łódzka obchodzi 10-lecie istnienia. Świętowanie rozpoczęto kinderbalem dla najmłodszych i warsztatami cukierniczymi z braćmi Bim Bam Bom. Centrum handlowe przygotowało liczne atrakcje. Honorowym gościem był satyryk Marcin Daniec. Wystąpił ze specjalnym programem kabaretowym.

Czytaj także

  Komentarze (11)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  patrzalski (gość)

  Żadna praca nie hańbi. Nawet ta do "kotleta"... Swoja drogą połączenie "KULTURY" ze sprzedażą udek z kurczaka, chińskiej konfekcji, wschodniej elektroniki oraz "picu" - wymaga wyrobników jak Daniec do podniesienia sprzedaży.... "Ludzie to lubią, ludzie to kupią"... śpiewały kabarety z PRL-U...

  ja (gość)

  Potrzebujesz pożyczki lub kredytu zajrzyj na strone www.smskredyty24.pl
  Wysoka przyznawalność, minimum formalności.
  Zaprzaszam.

  Kasia (gość)

  Było bardzo fajnie! Pan Marcin rozbawił łódzką śmietankę do łez :) Rozczarowało mnie to, że Pan Marcin nie rozdawał po występnie autografów, choć fani, zarówno Ci mali jak i więksi, czekali z nadzieją na wspólne zdjęcie i autograf.