Trwa 7 edycja Fashion Week Poland. Na fanów mody czeka 50 pokazów i kolekcje 140 projektantów, którzy na różne sposoby prezentują się przed publicznością. Jest wszystkim czas spotkania mody z biznesem, bo do grona gości dołączyła liczna grupa kupców z Polski i wielu krajów świata - od Kazachstanu po Hiszpanię.

Podczas weekendu w Łodzi na gości Fashion Week czeka modowy maraton. Od piątku do niedzieli trwają pokazy w Alei Projektantów, czyli najważniejszej części łódzkiego tygodnia mody. Zobaczymy pokazy polskich kreatorów znanych marek. Kto zaprezentuje trendy na nadchodzący sezon wiosna - lato 2013? W weekend na wybiegu zobaczymy m.in. propozycje Natalii Jaroszewskiej, Moniki Błażusiak, Tomka Olejniczaka i znanej łodzianki Agaty Wojtkiewicz.

Czytaj więcej: Maraton pokazów na Fashion Week

Czytaj także

    Komentarze (1)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Robert (gość)

    Promocja pedalstwa i drogiego lansu żałosnych celebrytów ( tzw. gwiazd medialnych znanych z tego, że są znane). KOLEJNA NIKOMU NIE PIER-DOLENCJA MEDIALNA I "SENSACYJNY" ŻER DLA POLSKOJĘZYCZNYCH MEDIÓW. Jednym słowem sr-anie w banię.