Oto co przygotowała Manufaktura na najbliższy weekend (20-21.X).

Czytaj także

  Komentarze (3)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Rumcajs reaktywacja (gość)

  Kup, kup teraz, weź kredyt, weź kredyt,kupuj...
  Chcesz być modny? Kupuj! Chcesz być akceptowany-Kupuj! Chcesz być popularny? Kupuj! Nie masz kasy? Spoko, weź kredyt. Nie myśl jak go spłacisz- zobacz jaki ten ciuszek piękny.A jak nie kupisz to będziesz samotna, porzucona, wyśmiewana i nawet twój kot nie będzie chciał się z tobą miziać. Rodzina cię opuści i szef zacznie łakomie spoglądać na twoją koleżankę a nie na ciebie..
  Próżny konsumizm rulezzz...
  Ot

  Rumcajs (gość)

  Tak,tak, spędź tępy motłochu cały weekend w many_fuck_turze i oddaj im wszystkie swoje pieniądze na rzeczy których nie potrzebujesz... Oto im tylko chodzi- o sprowadzenie ciebie człowieku do roli konsumenta- ich potrfela. Zamiast spędzać z rodziną weekend na łonie natury bo pogoda ładna, zamiast do lasu (na grzyby) na spacery do teatru to siedzcie w tej puszcze, kupujcie, bierzcie pożyczki w bankach jak kaski nie starcza na ciuszek a potem nażeracie się w mcdonaldzie lub innym świnksie.. Oto całe wasze życie-goowno warte, nudne, bezwartościowe i spożywcze...