(© fot. Jarosław Ziarek)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

10-letni chłopiec został w piątek po godz. 18 potrącony przez opla astrę. Do zdarzenia doszło na przejściu dla pieszych przy skrzyżowaniu ulic Paderewskiego i Tuszyńskiej.

Chłopiec z powierzchownymi obrażeniami trafił do ICZMP. Policja prowadzi dochodzenie, ale wstępne ustalenia wskazują, że prawdopodobnie zawiniło dziecko, które nagle wbiegło na jezdnię.

- Trzy razy dzwoniłam na pogotowie, poganiając ich żeby szybciej przyjechali - opowiada ekspedientka z pobliskiego sklepu. - Zaraz obok pojawił się brat potrąconego i chciał go podnieść. Kazałam mu zostawić chłopca, bo bałam się, że może coś uszkodzić. Na szczęście mnie posłuchał.

Po zdarzeniu na ul. Paderewskiego w kierunku ul. Rzgowskiej ruch samochodów odbywał się jednym pasem. A w końcu policjanci zdecydowali, by na kwadrans zablokować jezdnię na odcinku od ul. Karpackiej. W tym czasie wykonano test sprawności hamulców opla, który potrącił dziecko. Potem auto zjechało na chodnik i ruch wznowiono.

* * * * *


16-latka ucierpiała natomiast w piątek po godz. 16 na skrzyżowaniu al. Piłsudskiego i ul. Przędzalnianej po potrąceniu przez samochód. Dziewczyna z urazem głowy trafiła do szpitala im. Konopnickiej.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!