Małgorzata Wagner - dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej

Małgorzata Wagner została nowym szefem Miejskiego Ośrodka Pomocy ... (© bartus)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Małgorzata Wagner została nowym szefem Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej (MOPS). Zapowiada uregulowanie pensji pracowników i poprawienie komfortu klientów przychodzących do urzędu.

Mniej środków na dofinansowania turnusów rehabilitacyjnych dla niepełnosprawnych


Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej ma nowego szefa. Została nim absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego Małgorzata Wagner. - Jest to osoba posiadająca niezbędne kwalifikacje do kierowania Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej - zapewnia Krzysztof Piątkowski, wiceprezydent miasta. - Małgorzata Wagner od wielu lat pracuje w tej instytucji na kierowniczych stanowiskach. Zatrudniamy osobę z doświadczeniem, która nie będzie musiała od początku się uczyć tak trudnej dziedziny, jaką jest pomoc społeczna - dodaje.

Nowa dyrektor MOPS-u ma zamiar dogłębnie zreorganizować ośrodek. Najpierw jednak chce przeprowadzić analizę sposobu pracy zatrudnionych osób. - Pracownicy socjalni muszą być odpowiednio zmotywowani wynagrodzeniami - stwierdza Wagner. - Jakość pomocy socjalnej powinna być także wysoka - dodaje

Wagner zapowiada również lepszą obsługę klienta. Jej zdaniem relacje pomiędzy podopiecznymi MOPS-u, a pracownikami urzędu powinny ulec poprawie. Dotyczy to szczególnie dzieci i osób niepełnosprawnych.

Małgorzata Wagner od 1987 roku jest zawodowo związana Urzędem Miasta Łodzi, a od 1991 z MOPS-em (pracowała na Górnej i Bałutach). Ukończyła m.in. studia podyplomowe z zakresu organizacji pomocy społecznej czy liczne kursy.

Czytaj więcej o Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej:


Kliknij w zdjęcie, żeby zobaczyć fotogalerię:

Wybierz najładniejszą MISS

Ale Bryki...

Hip Hop Arena

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!