(© Paweł Łacheta)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W sobotę na lotnisku w Łodzi, z powodu mgły, wylądowały trzy samoloty. W niedzielę o 9.20 lotnisko Lublinek przyjęło kolejny samolot irlandzkiego przewoźnika Ryanair, który nie mógł wylądować w Balicach. Samolot leciał z Billund do Krakowa. Z powodu mgły w Krakowie, Wrocławiu, Okęciu oraz Modlinie na lotnisku w Łodzi wylądowało kolejnych pięć samolotów.

Na pokładzie samolotu znajdowały się 82 osoby. Zostaną odwiezione autokarami do Krakowa. Do Łodzi, także autokarami, zostaną przywiezieni z kolei pasażerowie, którzy kupili bilety na lot z Krakowa do Danii.

W sobotę łódzkie lotnisko przyjęło, także z powodu gęstej mgły, samoloty z Oslo i Sztokholmu, które miały wylądować w Krakowie i z Londynu Stansted, który miał wylądować we Wrocławiu.

Możliwe, że w niedzielę lotnisko w Łodzi przyjmie jeszcze inne maszyny. O możliwość lądowania w Łodzi pytali już pracownicy portów lotniczych w Poznaniu oraz w Warszawie, gdzie również są kłopoty z mgłą.

Źródło: Samolot z Danii wylądował w Łodzi. Mgła na lotniskach paraliżuje ruch

Czytaj także

    Komentarze (3)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    12324312 (gość)

    Z tym że o 21 lot przekierowany z Łodzi do Warszawy i tam lądował i autokarami ludzi muszą przewozić z Łodzi do WaW i z Waw do Łodzi