Na monitorach zainstalowanych w tramwajach Pesa, kursujących na linii 11, emitowano ostatnio informacje o remontach torowisk w rejonie... Teatru Bagatela w Krakowie.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Na monitorach zainstalowanych w tramwajach Pesa, kursujących na linii 11, emitowano ostatnio informacje o remontach torowisk w rejonie... Teatru Bagatela w Krakowie. Innym razem łodzianie mogli dowiedzieć się o pracach prowadzonych w Warszawie.

- Może trzeba pojechać do stolicy, żeby dowiedzieć się czegoś o Łodzi? - pokpiwali pasażerowie. - Nie mamy wpływu na to, co ukazuje się na monitorach, operatorem jest prywatna firma. Dysponujemy tylko 5 procentami czasu przeznaczonego na reklamy i informacje - mówi Marcin Małek z łódzkiego MPK.

Nova Media z Kalisza, która jest odpowiedzialna za to, co ukazuje się na monitorach, kontaktuje się z mediami tylko mailowo. Na nasze pytania wysłane tą drogą nie odpowiedziała.

Wiadomości Łódź, Wydarzenia Łódź

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!