Z wielką pompą świętował w sobotę swoje imieniny Piotr Misztal, były poseł i jeden z najbogatszych ludzi w Łodzi i regionie.

Zjechało blisko 80 gości, a wśród nich łódzka śmietanka towarzyska: politycy, lekarze, prawnicy, przedsiębiorcy, a nawet duchowni. Jak na tak szacowne grono przystało, bawili się luksusowo w pałacu w Piorunowie, 20 km od Łodzi.

Impreza rozpoczęła się o godz. 20. Piotr Misztal witał gości u drzwi pałacu wraz ze swoją narzeczoną Renatą Kompą.

Wśród zaproszonych pojawiło się wiele znaczących osobistości. Przyjechał ekswojewoda łódzki Krzysztof Makowski, mecenas Michał Gąsecki, ksiądz Piotr Turek. Mocno spóźniony przybył znany detektyw Krzysztof Rutkowski z narzeczoną Agnieszką Kopczyńską.

Stoły uginały się od smakołyków.Kto miał ochotę na whisky, przechodził do pałacowej biblioteki, gdzie ustawiono również stół z chłopskim jadłem.

Były tańce i rozmowy w ogrodzie, a po północy znajomi milionera zaskoczyli wszystkich satyrycznym przedstawieniem, które sami dla niego odegrali. Misztal siedział jak na tronie na środku sali do tańca, a oni, przebrani w odpowiednie stroje, opowiadali wierszem historię życia solenizanta, obsypując go przy tym fałszywymi banknotami. W jednej ze scenek kobieta przebrana za cinkciarza symbolizowała czasy, gdy Misztal handlował walutą i skórzanymi krawatami pod Centralem, w innej agent z przypiętą na plecach kartką z napisem "ABW" zakładał mu kajdanki, a w kolejnej człowiek w więziennym pasiaku grał Misztala w areszcie. Największe salwy śmiechu wywołało jednak wejście mężczyzny w peruce i przyciasnej sukience, który odgrywał narzeczoną Misztala, witającą go po powrocie z USA.

Więcej informacji w nowym serwisie internetowym Expressu Ilustrowanego

Komentarze (12)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

saint (gość)

O, a Turek jaki k..rwa celebryta. Pierwszy przekręt, recydywa, spec od machloi i "święty księgowy". A jaki szczuplutki na tej diecie watykańskiej. Spasiony wieprz opasły. Niedługo szyje będzie sobie musiał wydłużyć na chirurgii plastycznej, bo "słodziutkiej" twarzy nie będzie widać. Do piekła.

Karol (gość)

Buraki ćwikłowe i pastewne w buraczanym pałacu. A kolumny ze styropianu i chińskie "antyki" wytrzymały?

Jab (gość)

A ksieża są tacy przykładni...hahaha ten świrus (i nie tylko on) upasł się już jak prosie...a z resztą pokażcie mi urodziwego ...szczupłego księdza...?
Ja nie mogę zrozumieć dlaczego ludzie w XXI wieku nie chcą zrozumieć ,że kler robi sobie z wszystkich jaja...żrą bawią się ..a ta ciemnota ostatni grosz niesie ....

gość (gość)

a co tam robił Ks. Turek - acha pac paca wart ten błazen w sutannie jest wszędzie najwiekszy plotusznik w habicie panie Ziółek biskupie jak pan pozwoli temu błaznowi osmieszać kościół

borówa (gość)

Zabrakło Łysego, Klamy i Świra, odkiblują to się urządzi i dla nich jakąś impre.

antyjude (gość)

to teraz trzeba napisac artykul np. ile razy wali kloka czy rano czy po poludniu?i ciekawe czy na przyjeciu byl skorumpowany sedzia ktory wypuscil te mede i zlodzieja Misztala i Rutkowskiego?

bierut (gość)

i to następny przykład jak autor artykułu zszedł na psy i publikuje sie jego nędzne wypociny o głupocie innych. Panie redaktorze i administratorze www.naszemiasto wstydzić się powinniście publikowania tych rzygów literackich...

bierut (gość)

i to następny przykład jak autor artykułu zszedł na psy i publikuje sie jego nędzne wypociny o głupocie innych. Panie redaktorze i administratorze www.naszemiasto wstydzić się powinniście publikowania tych rzygów literackich...

Lolo (gość)

Nie ma się co podniecać. EI to prywatna gazeta i mogą pisać o czym chcą. Pan Redaktor nie promuje Misztala na własna rękę, bo pewnie wyleciałby na zbitą twarz za uprawianie prywaty. Ma przyzwolenie Naczelnego na promocję Misztala, więc skrobnie co jakiś czas durny artykulik i wszyscy się zadowoleni. Dlatego nie się co napinać, tylko wziąć piwko, kocyk i odprężyć się na łonie natury.

doogas (gość)

który kocha pokazywać się w mediach, nie wiele robiąc i nie mając nic do powiedzenia. Pseudo celebryci zajmujący szpalty gazet zamiast lubi którzy mogliby coś ciekawego powiedzieć lub czegoś nauczyć. Wolałbym wywiad z Miodkiem, Gajosem,Dzikowską zamiast następnej sesji detektywa ze swoją dzunią czy biznesmena z nową bryką

tez misztal (gość)

ile kosztuje taka reklama w EI, wypromujcie tez mnie i moja firmę, dogadamy się jakoś