Łódzka Woda Najlepsza czyli akcja informująca o świetnej jakoś łódzkiej „kranówki” nie zwalnia. Powstaje właśnie spot promujący łódzką wodę. Kręcony jest przy fontannie na placu Wolności, w muzeum „Dętka” i na ul. Piotrkowskiej w Łodzi. W rolach głównych występują deskorolkarze.

O spocie opowiada rzecznik ZWiK, Miłosz Wika:
"Tym razem chcemy dotrzeć z informacją o jakości łódzkiej wody do licznej grupy łódzkich deskorolkowców. W spocie chcemy pokazać tricki wykonywane na deskach w bardzo nietypowym miejscu - w dawnym kanale pod Placem Wolności. W spocie gra trzech łódzkich deskorolkowców, którzy swoje umiejętności prezentują na ogólnopolskich zawodach".

Wykorzystanie do spotu reklamowego wnętrz muzeum „Dętka” znajdującego się pod placem Wolności przyczyni się także do promocji tego unikalnego miejsca:

„Chcemy, aby młodzi ludzie poprzez ten krótki filmik dowiedzieli się o istnieniu w naszym mieście tak niezwykłego miejsca. Spot łączy historię ze współczesnością, mówimy o 90-letniej tradycji łódzkich wodociągów językiem zrozumiałym przez młodych ludzi. Wkrótce w łódzkich tramwajach będzie też wyświetlany komiks o historii budowy w Łodzi wodociągów i kanalizacji-” - mówił Wika.

W spotach promujących łódzką wodę grali wcześniej m.in. rowerzyści i siatkarki. Wszystkie filmiki akcji Łódzka Woda Najlepsza można obejrzeć na kanale YouTube :https://www.youtube.com/user/ZWiKLodzTube/videosZobacz też spot z udziałem siatkarek Budowlanych Łódź:Zobacz także:Fani na Impact Festival 2015 w Łodzi [ZDJĘCIA]

Misja Muzyka 2015: Intercity, Rolling Cathouse i 4get

Memy Marty Frej w MITMI na OFF Piotrkowskiej [ZDJĘCIA]

Kino Perła Łódź 2015. Plenerowe pokazy w OFF Piotrkowska [PROGRAM]

Spotkania z artystami w Łodzi w czerwcu 2015 roku

Łódź Czterech Kultur 2015 [PROGRAM]

Wiadomości Łódź, Wydarzenia Łódź

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

nhrs (gość) (SaycoRa)

Wszystko fajnie, tylko w większości blokowisk rury w pionie to skorodowany syf sprzed 30-50 lat,
te za wodomierzem często też, to że z ZWiK wypływa czysta, to nie znaczy, że taka z kranu leci..

SaycoRa

Woda trafiająca do wodociągów jest badana kilka razy dziennie.Sprawdźcie etykietę na waszej mineralnej i znajdźcie na niej informację kiedy ostatnio była badana.Poza butelki PET są szkodliwe jednak rynek jest tak nimi przesycony,że nikt się nie odważy ich wycofać z rynku.