Normalsi, Lemon Dog i Kumpel z Podwórka zagrali w sobotę (3 grudnia) koncert w ramach tegorocznej edycji festiwalu Barwy Rocka w łódzkiej Wytwórni.

Zobacz, jaką niespodziankę szykują fani na koncert Rihanny

Barwy Rocka to bardzo oryginalny w swojej formie, objazdowy festiwal muzyczny. Celem tej unikalnej imprezy jest promowanie łódzkiej sceny muzycznej na deskach klubów muzycznych w całym kraju. Formuła festiwalu jest otwarta, a skupia się na porównywaniu różnych styli muzycznych poprzez konfrontacje na scenie jednocześnie kilku zespołów. Warunkiem jest posiadanie własnego autorskiego repertuaru.

Podczas tej edycji Barw Rocka na scenie łódzkiego klubu Wytwórnia zaprezentowały się trzy zespoły. Jako pierwszy tuż po godzinie dwudziestej na scenie pojawił się "Kumpel Z Podwórka". Trzeba przyznać, że muzycy zaprezentowali się tak dobrze, że nie sposób się nie zastanowić nad trafnością line-up-u, w którym z pewnością mogliby wystąpić na drugim miejscu.

Dzięki Barwom Rocka łódzkie zespoły ma szansę poznać szersza publiczność

Jako kolejny zespół pojawił się Lemon Dog - kapela znana i ceniona na łódzkiej scenie, zupełnie jednak odbiegająca, choćby tempem muzycznym - zarówno od poprzedzającego ją Kumpla Z Podwórka, jak i gwiazdy wieczoru - Normalsów.

Ci ostatni natomiast jak zwykle zaprezentowali się doskonale. Uwielbiani przez fanów Normalsi natychmiast nawiązali świetny kontakt z publicznością, która od pierwszego utworu wyśpiewywała wspólnie z zespołem większość piosenek. Fani wymusili także na artystach zmianę setlisty domagając się głośno zagrania uwielbianej "Łajzy". Temperatura sięgnęła jednak szczytu, gdy zabrzmiały pierwsze nuty "Nie ma mowy". Publiczność wspólnie zaśpiewała niemal cały utwór z niewielką jedynie pomocą wokalisty Piotra "Chypisa" Pachulskiego.

Zobacz więcej relacji z koncertów w Łodzi:


Kliknij w pierwsze zdjęcie, żeby rozpocząć przeglądanie fotogalerii:

Wiadomości Łódź, Wydarzenia Łódź

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!