Łodzianki reprezentują Polskę na światowych finałach konkursów piękności [zdjęcia]

To, że łodzianki są najpiękniejsze, będą udowadniać Ola Wiesiołek i Karolina Pajączkowska, podczas dwóch konkursów piękności na świecie.

Zobacz zdjęcia z:

>>gali finałowej The Look Of The Year 2011

>>wyborów Miss Polonia Studentek Łodzi 2011

Wczoraj (26 września) na światowy finał The Look Of The Year 2011 we Włoszech poleciało pięć laureatek tegorocznego konkursu edycji polskiej i rosyjskiej: Tatiana Dobrowolska (Rosja), Kinga Wiewiór (Kielce), Aleksandra Wiesiołek (Łódź), Katarzyna Wiewiór (Kielce) oraz Jesika Biedunkiewicz (Olsztyn).

Finał najbardziej prestiżowej imprezy dla modelek odbędzie się 30 września w Taorminie, na Sycylii.

Podczas konkursu w ubiegłym roku główną nagrodę otrzymała 16-letnia Karolina Mikołajczyk z Warszawy. Czy tym razem Polki zajdą tak wysoko? Trzymamy kciuki, zwłaszcza za łodziankę!

Stroje Karoliny Pajączkowskiej na konkurs Miss Intercontinental

Na wielki finał konkursu Miss Intercontinental 2011 do Hiszpanii poleciała również Karolina Pajączkowska, Miss Polonia Studentek Łodzi 2011. O tytuł najpiękniejszej powalczy 7 października w Alicante z najpiękniejszymi kobietami z ponad 60 krajów.

Czym Karolina ma zamiar zauroczyć jurorów? W dużej mierze strojami. Przygotowana dla niej suknia - strój narodowy, to coś, czego do tej pory polskie kandydatki nie prezentowały. Karolina wystąpi w bogato zdobionym stroju, wykonanym z tiulu w kolorze zielonym i liliowym. Dopełnieniem całości jest piękny motyw motyla oraz wianek. Strój nawiązuje do postaci Goplany z dramatu Słowackiego "Balladyna".

Królowa Goplana wynurza się na powierzchnię jeziora Gopło i jest to zapowiedzią nadejścia wiosny. Goplana zbudzona z zimowego snu wynurza się z głębin na promyku słońca. Jest bardzo lekka i zwiewna, a wiatr kołysze nią jak liśćmi tataraku. Wygląda jak śnieżnobiały łabędź, który ma w sobie wiele gracji. Stopami rozpryskuje brylantowe krople wody unosząc się na falach. Jej włosy są złote, a na nich widać wianek. Strój symbolizuje polską wiosnę, naturę, łąki.

Czytaj codziennie: MMŁódź.pl/Wiadomości

Kliknij w pierwsze zdjęcie, żeby rozpocząć przeglądanie fotogalerii:

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum oraz Politykę Prywatności.

Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy łamie regulamin, to wyślij nam link do tego artykułu na pomoc@naszemiasto.pl

Wybrane dla Ciebie

Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:

Powiązane