Od lewej Dariusz Wilk, Adam Grzelak, Mirosław Brózio, Mariusz Koch i Piotr Józefiak Od lewej Dariusz Wilk, Adam Grzelak, Mirosław Brózio, Mariusz Koch i Piotr Józefiak

Od lewej Dariusz Wilk, Adam Grzelak, Mirosław Brózio, Mariusz Koch i Piotr Józefiak.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Fundacja Dariusza Michalczewskiego "Równe szanse" zorganizowała piąte zgrupowanie treningowe dla młodych uzdolnionych pięściarzy roczników 1994-96.

W Szczytnie (wcześniejsze obozy odbyły się w Cetniewie i Międzyzdrojach) ćwiczyło 25 zawodników z różnych rejonów naszego kraju. Uczestnikami szkolenia bokserskiego byli także czterej łodzianie: Mariusz Koch, Dariusz Wilk (RKS)oraz Adam Grzelak, Piotr Józefiak (MUKS Widzew). Organizatorzy zapewnili bardzo dobre warunki szkoleniowe, treningi odbywały się na sali wyposażonej w dwa ringi, do dyspozycji były boiska do gier sportowych oraz basen.

Dariusz Michalczewski - były mistrz świata - założył fundację, która ma pomagać młodym sportowcom i propagować ideę, by boks odbywał się w ringu, nie na ulicy.

Wiadomości Łódź, Wydarzenia Łódź

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!