Lodowisko w Bombonierce otwarte przez całe wakacje

Lodowisko w Bombonierce otwarte przez całe wakacje (© fot. Jarosław Ziarek)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W Łodzi będzie można się ślizgać na łyżwach w lipcu i sierpniu. Bombonierka przy ul. Stefanowskiego 28 będzie otwarta zarówno w czerwcu, jak i przez dwa miesiące wakacji.

Grzegorz Rzeźnik, zastępca dyrektora Miejskiego Ośrodka Sporu i Rekreacji mówi, że lodowisko zostało także uruchomione latem w odpowiedzi na liczne zapytania zarówno od klientów indywidualnych, jak i przedstawicieli klubów łyżwiarskich i hokejowych - mówi .

W czerwcu w Bombonierce będzie można pojeździć na łyżwach od poniedziałku do piątku o godz. 17, 18.15 i 20.45, a w soboty i niedziele o godz. 14.30, 15.45, 17, 18.15, 19.30 i 20.45. Godzina jazdy kosztuje dorosłych 7 zł, a dzieci i młodzież 5 zł. Kto nie ma łyżew, może je wypożyczyć na miejscu, płacąc 5 zł za godzinę.

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!