ŁKS Łódź vs Zagłębie Lubin (relacja minuta po minucie)

piłkarze łks łódź
piłkarze łks łódź Robert Zwoliński
Piłkarze ŁKS-u Łódź przegrali z Zagłębiem Lubin 1:2. Zapraszamy do przeczytania relacji na żywo z tego meczu.

Zobacz jak dopingowali kibice w meczu ŁKS Łódź - Zagłębie Lubin

Piłkarze ŁKS-u Łódź podejmują dzisiaj (24 marca) Zagłębie Lubin. Zapowiada się więc spotkanie za przysłowiowe "6 punktów". Łodzianie w przypadku wygranej dogonią w tabeli dzisiejszych rywali, jeśli zwyciężą jednak lubinianie, odskoczą od ełkaesiaków na 6 "oczek". Przy siedmiu kolejkach jakie pozostaną wtedy do końca, może to być zaliczka dająca "Miedziowym" utrzymanie.

W jesiennym spotkaniu tych drużyn Zagłębie wygrało 2:1 po dwóch golach Arkadiusza Woźniaka. Dla łodzian trafił Marek Saganowski. Wydaje się, że i dzisiaj Ci zawodnicy będą najgroźniejsi przed obiema bramkami. Który będzie skuteczniejszy? Czy w pierwszym meczu tej właściwej wiosny ełkaesiaków znów będziemy mogli nazwać "Rycerzami wiosny"? Zapraszamy do śledzenia **relacji na żywo ze spotkania

ŁKS Łódź

- Zagłębie Lubin**.

ŁKS Łódź - Zagłębie Lubin

(Wynik końcowy)

1 : 2 (0:0)

Bramki: 0:1 J. Bilek (79. min.) 1:1 R. Gercaliu (82. min. karny) 1:2 Sz. Pawłowski (90. min. karny)

B. Wyparło - A. Gieraga, M. Łabędzki, P. Klepczarek, R. Gercaliu, G. Bonin (64. W. Łobodziński), A. Łukasiewicz, O. Lajzans, M. Stąporski (74. M. Mięciel), M. Saganowski (78. A. Papikyan)
A. Ptak - A. Banaś, C. Horvath (24. B. Rymaniak), C. Nhamoinescu, P. Vidanov, J. Bilek, P. Rachwał (64. I. Hodur), Ł. Hanzel, Sz. Pawłowski, E. Lira, D. Sernas (90. K. Wilczek)

Czerwona kartka: Rymaniak (Zagłębie)
Żółte kartki: Rymaniak x2, Ptak (Zagłębie) Gieraga (ŁKS)

Strona wymaga odświeżania - odśwież

Koniec meczu. Piłkarze ŁKS-u Łódź przegrali z Zagłębiem Lubin 1:2. Później zapraszamy do obejrzenia foto- i wideorelacji z dopingu kibiców oraz przeczytania pomeczowych wypowiedzi.
90'+4 Żółta kartka dla Ptaka za grę na czas.
Pawłowski strzelił w lewą stronę bramki, Wyparło rzucił się w prawą. Po bramce Sernasa zmienił jeszcze Kamil Wilczek.
90'+2 Gol. Pawłowski pewnie trafia 1:2
90'+1 Karny dla Zagłębia... Żółta kartka także dla Gieragi
90' Hanzel z wolnego, Wyparło nad poprzeczką. Sędzia dolicza 4 minuty.
88' Żółta dla Rymaniaka i w konsekwencji czerwona!
86' Żółta kartka dla Rymania. Głośny i gorący doping kibiców ŁKS-u. Czy piłkarzom uda się strzelić jeszcze jedną bramkę.
Jeśli chodzi o bramki, to Bilek zdobył swoją pięknym strzałem sprzed pola karnego, natomiast Gercaliu strzelił pewnie przy prawym słupku bramki Zagłębia, podczas gdy Ptak rzucił się w swoją lewą stronę.
82' GOOOOOL!!! Ronald Gercaliu!
81' Rzut karny dla ŁKS-u!
79' GOL! 0:1 Jiri Bilek!
78' Marek Saganowski dzisiaj już bramki nie zdobędzie. Zastępuje go Aghvan Papikyan.
74' Schodzi Stąporski, w jego miejsce pojawia się Mięciel.
73' Iwański prostopadle do Stąporskiego, ten ucieka obrońcom, ale strzela minimalnie obok dalszego słupka. Do wejścia gotowy Marcin Mięciel.
68' Groźnie w polu karnym ŁKS-u. Z pozoru nieudane dośrodkowanie przejmuje Rymaniak i strzałem przewrotką sprawia dużo problemów łodzianom. Kończy się na rzucie rożnym.
66' Banaś zupełnie niepilnowany po rzucie wolnym, piłkę niemal z linii bramkowej wybija Łukasiewicz.
64' Łobodziński zmienia Bonina. Roszada również w Zagłębiu - Ivan Hodur za Rachwała.
62' Do wejścia przygotowuje się Wojciech Łobodziński. To dobra decyzja, bowiem łatwiej ełkaesiakom atakować dzisiaj prawą stroną boiska, na której "Łobo" czuje się najlepiej.
59' Od kilku minut łodzianie przeważają. Momentami potrafią wymienić kilka podań z pierwszej piłki i widać dużo animuszu w ich poczynaniach.
54' Pawłowski mocno z dystansu, Wyparło łapie na raty. Nie popisali się jednak łódzcy obrońcy, którzy zostawili Pawłowskiemu dużo miejsca.
53' Iwański z rzutu wolnego z ok. 25 metrów w sam środek bramki. Ptak łapie bez problemów.
51' Saganowski w poprzeczkę! Z prawej strony wrzucał Bonin, Stąporski był uprzedzony przez obrońców, a zamykający "Sagan" strzelił głową, ale trochę za mocno.
49' Szybko odpowiadają przyjezdni - Hanzel z 3 metrów nie trafia jednak w światło bramki - był dobrze naciskany przez Łabędzkiego i Klepczarka.
46' Rozpoczęła się druga połowa spotkania. Szybko łodzianie przed idealną szansą, ale strzał Stąporskiego broni Ptak. To mogła być piękna bramka.
Koniec pierwszej połowy meczu. ŁKS Łódź - Zagłębie Lubin 0:0.
45' Gra przesunięta do środka pola i typowa "przebijanka". Sędzia przedłuża pierwszą połowę o 2 minuty.
41' Wyparło ostro potraktowany przez Banasia przy starciu w powietrzu, ale "Bodzio W." da radę grać dalej.
38' Na trybunach głośnie "Sagan, Sagan, Sagan, gol!", ale kapitan ŁKS-u może mieć dzisiaj problem ze zdobyciem bramki, bowiem gra jako lewoskrzydłowy.
35' Łukasiewicz źle trafia w piłkę we własnym polu karnym - jego błąd naprawia Gieraga.
29' Przewaga gospodarzy. Świetne podanie ze środka na prawo do Gieragi, obrońca ŁKS-u wrzuca w pole karne... piłka przelatuje między trzema lubinianami i dopiero wyjaśnia sytuację Rymaniak.
26' Iwański osamotniony na prawej stronie, wbiega w pole karne, ale jego dośrodkowanie zablokowane. Lubinianie rozpoczną od bramki, bo piłka zanim wyleciała za linię końcową odbiła się jeszcze od Iwańskiego.
24' Bartosz Rymaniak pojawia się na boisku w miejsce Horvatha, który opuszcza murawę kulejąc z grymasem bólu na twarzy.
22' I znów ogromne zamieszanie w polu karnym lubinian. Kolejny raz z rożnego wrzucał Iwański. Rywale zablokowali jednak kilka strzałów łodzian.
21' Iwański dorzuca z rzutu rożnego z lewej strony, Łukasiewicz wychodzi w górę niczym koszykarz rodem z NBA, zawisa w powietrzu i.... nie daje rady skutecznie skontrować piłki w stronę bramki. Futbolówka za linią końcową.
19' Horvath opatrywany na murawie.
17' Groźna kontra łodzian. Iwańskiemu zabrakło jednak dokładności w podaniu do Stąporskiego.
16' Klepczarek w ostatniej chwili uprzedza Bilka.
15' Kolejny stały fragment dla przyjezdnych i niepewna interwencja Wyparły. Powoli krystalizuje się przewaga Zagłębia. Ełkaesiacy grają już na "chaos"?
11' Bonin przebiega z piłką wszerz boiska i zagrywa do przodu, Stąporski po 50-metrowym sprincie odbija się od Vidanova, jak od ściany. Tak kończy się kontratak łodzian.
9' Nieporozumienie Iwańskiego z Saganowskim przy próbie wymiany podań na linii pola karnego lubinian.
6' Gercaliu fatalnie podaje - wprost pod nogi Pawłowskiego. Kończy się tylko na rzucie rożnym dla gości.
4' Na razie z animuszem zaczęli kibiców obu drużyn - doping jest bardzo głośny i co najważniejsze pozytywny - oby tak do końca. Na boisku trwa walka o dominowanie w środku pola.
1' Minutę po godzinie 13.30 sędzia Marcin Borski dał sygnał do rozpoczęcia meczu pomiędzy ŁKS-em Łódź a Zagłębiem Lubin.
13.06 - Za chwilę podamy pierwsze składy obu drużyn.
13.00 - Jesteśmy już na stadionie. Do rozpoczęcia spotkania pozostało ok. 30 minut. Piłkarze obu drużyn rozgrzewają się, na trybunie gości są już fani "Miedziowych". Łódzcy kibice powoli gromadzą się na stadionie.
Godzina 10.30 - Do rozpoczęcia meczu pozostały 3 godziny. Jakim wynikiem zakończy się to spotkanie? Piszcie swoje typy w komentarzach poniżej. Przypominamy też, że w jesiennym meczu tych drużyn ŁKS przegrał 1:2.