ŁKS Łódź: "Przeplatanka" w rękach klubu. Co dalej ze starym herbem?  ŁKS Łódź: "Przeplatanka" w rękach klubu. Co dalej ze starym herbem?

stare logo łks (© archiwum mmlodz.pl)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Akcjonariusz ŁKS-u Łódź, Grzegorz Skolasiński, wygrał licytację o stary herb klubu. Czy tradycyjna "przeplatanka" wróci na koszulki łodzian?

Nowe, lepsze, czasy dla ŁKS-u?


Odpowiedź na to pytanie dla wszystkich kibiców ŁKS-u Łódź wydaje się być jasna. Również w klubie wiedzą co trzeba zrobić. - Zapewniam wszystkich sympatyków naszego klubu, że nie marnujemy czasu i dyskusje nad konkretnym terminem powrotu do starego herbu rozpoczęły się już w chwili zakończenia licytacji - przyznaje Michał Sieczko, członek Rady Nadzorczej ŁKS SA. - Zrobimy wszystko, aby odzyskany herb pojawił się na koszulkach naszych drużyn jak najszybciej - dodaje Jakub Urbanowicz, prezes klubu.

Fani ŁKS-u powinni uzbroić się jednak w cierpliwość. Urbanowicz nie ukrywa, że samo sądowe potwierdzenie licytacji może potrwać kilka tygodni. Później trzeba zarejestrować znak i objąć wyłączne prawa do niego. - Podobną procedurę przerabialiśmy już przy rejestracji nowego znaku i wiemy, że trwa to kilka miesięcy - tłumaczy Bartosz Grelewski, marketing manager.

- Najważniejsze, że historyczny znak wrócił do nas - zauważa słusznie Jakub Urbanowicz. Przeplatanka oraz biało-czerwono-biała flaga z napisem ŁKS zostały zlicytowane dzisiaj (6 września) za 53 tysiące złotych.


Czytaj więcej o ŁKS-ie Łódź:


Wiadomości Łódź, Wydarzenia Łódź

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!