ŁKS Łódź - Podbeskidzie Bielsko-Biała (relacja minuta po minucie)

Piłkarze ŁKS-u Łódź grają dzisiaj (10 kwietnia) z Podbeskidziem ...
Piłkarze ŁKS-u Łódź grają dzisiaj (10 kwietnia) z Podbeskidziem ... robert_zwolinski
Piłkarze ŁKS-u Łódź zremisowali z Podbeskidziem Bielsko-Biała 0:0. Zapraszamy do zobaczenia relacji jaką przeprowadziliśmy na żywo z tego meczu.

* Zobacz fotorelację z meczu ŁKS-u z Podbeskidziem

* Zobacz wideo z meczu ŁKS-Podbeskidzie

Piłkarze ŁKS-u Łódź grają dzisiaj (10 kwietnia) z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Jest to pojedynek na szczycie I ligi - grają ze sobą bowiem pierwszy i drugi zespół ligi. Obie drużyny mają tyle samo, 49 punktów na koncie, a póki co prowadzą łodzianie z uwagi na bramkowy remis w Bielsku.

W pierwszym spotkaniu pomiędzy ŁKS-em Łódź a Podbeskidziem było 1:1, dzięki bramce Marcina Mięciela w doliczonym czasie gry. Czy i dzisiaj będziemy świadkami takich emocji? Czy zawodnicy Podbeskidzie będą w pełni sił po pucharowym meczu z Lechem w środku tygodnia? Zapraszamy do śledzenia relacji na żywo ze spotkania ŁKS Łódź - Podbeskidzie Bielsko-Biała.

ŁKS Łódź - Podbeskidzie Bielsko-Biała
(Koniec meczu)
0 : 0  (0:0)
Bramki: brak

B. Wyparło - A. Gieraga, P. Klepczarek, M. Łabędzki, A. Woźniczka (45. M. Mowlik), M. Bykowski, K. Mączyński, D. Kłus, B. Romańczuk, M. Kaczmarek (83. J. Kosecki), R. Kujawa
R. Zajac - J. Dancik, D. Kołodziej (74. M. Rogalski), S. Ziajka, A. Cieśliński (65. S. Patejuk), M. Osiński, S. Cienciała, P. Koman, R. Demjan (90. P. Malinowski), B. Konieczny, D. Łatka

Żółte kartki: Kłus, Łabędzki (ŁKS) Łatka, Dancik, Rogalski (Podbeskidzie)

Strona wymaga odświeżania - odśwież

Koniec meczu. ŁKS remisuje bezbramkowo z Podbeskidziem. Do obejrzenia fotorelacji i wideo z meczu zapraszamy później.
90'+4 Romańczuk w mur, dobitka też w mur, Koseckiemu nie udało się jeszcze dośrodkować.
90'+3 Kontra Kosy, który by faulowany na 22 metrze od bramki. Rzut wolny dla ŁKS-u. Po nim sędzia zakończy spotkanie. Wyparło wygania swoich obrońców w pole karne gości...
90'+3 Żółta kartka dla Łabędzkiego.
90' Malinowski zmienia Demjana. Sędzia dolicza trzy minuty.
89' Akcja prawą stroną Koseckiego, wrzucenie piłki w pole karne i...było blisko bramki samobójczej!
88' Zamieszanie w polu karnym łodzian po rzucie rożnym gości, ale piłka wyekspediowana daleko w pole.
85' Romańczuk z rzutu wolnego z ok. 27 metrów wysoko nad bramką.
83' Kosecki wchodzi w miejsce Kaczmarka.
81' Żółta kartka dla Kłusa za faul w środku pola. Na boisku za chwilę powinien pojawić się Jakub Kosecki.
79' Gieraga nie mógł patrzeć na opieszałość swoich kolgów z ataku i pokusił się o strzał z kilkudziesięciu metrów, ale przeniósł futbolówkę nad poprzeczką.
76' I po raz kolejny groźną sytuację sprokurował Wyparło. Tym razem Bodzio zwlekał z wybiciem piłki i trafił w plecy Demjana, ale skończyło się tylko na rożnym dla gości.
74' Bykowski ucierpiał w przypadkowym starciu z rywalem. Napastnik ŁKS-u jest opatrywany za linią boczną, a w Podbeskidziu zmiana - Rogalski wszedł za Kołodzieja.
71' Dobre podłączenie się do akcji Klepczarka i strzał z ponad 25 metrów, ale Zajac odbił do boku.
70' Kontra Podbeskidzia, ale Patejuk strzela daleko od bramki.
69' Na trybunach głośne "Klubem Łodzi jest - ŁKS". Na murawie niewiele się dzieje. Atakować próbują raz jedni, raz drudzy, ale gra jest szarpana. Sporo fauli i wybić na auty.
65' Sylwester Patejuk zmienia Cieślińskiego. Na boisku remis bezbramkowy, w zmianach remis 1:1.
63' Przebudzili się Ełkaesiacy, któzy dłużej utrzymują się przy piłce i próbują dośrodkowań w pole karne rywali. Teraz Podbeskidzie czeka na kontry.
59' Pełniący przez chwilę rolę napastnika Kłus nie wykorzystuje dobrego podania głową Bykowskiego i strzela wprost w bramkarza.
58' Pierwsze po przerwie rzuty rożne dla ŁKS-u, ale nie przynoszą one pożytku. A dzisiejszy mecz ogląda na trybunach 6684 widzów, w tym 145 kibiców z Bielska.
55' Ełkaesiacy mają problemy z wyprowadzeniem piłki z własnej połowy. W drugiej połowie (na dłużej) udało im się to chyba tylko raz. Goście próbują atakować swoją prawą stroną, licząc na niepewność Kelpczarka.
52' Kolejna niezbyt pewna interwencja Wyparły i róg fla gości.
50' Po zmianie stron przeważają bielszczanie, którzy wykonywali już cztery stałe fragmenty gry. Póki co łodzianie dobrze się w tych sytuacjach bronią.
46' Rozpoczęł się druga część gry. Wygląda na to, że "Mowlaj" będzie grał w środku obrony, a miejsce Woźniczki na lewej obronie zajmie Klepczarek.
Pierwsi na murawie pojawili się piłkarze Podbeskidzie, po nich sędziowie i dopiero łodzianie. Jedynie Mowlik całą przerwę spędził na rozgrzewce.
Koniec pierwszej połowy meczu. ŁKS - Podbeskidzie 0:0
45' Kłus zgłaszał jednak uraz kolegi. Mowlik wszedł za Woźniczkę, który nie dobiegł do środka boiska, a zszedł z drugiej strony boiska. Sędzia dolicza 1 minutę.
43' Do wejścia przygotowuje się Mowlik. Uraz zgłaszał chyba Kłus.
41' Kontra Podbeskidzia. Ziajka popędził lewą stroną zagrał w pole karne, a tam piłka odbiła się chyba od Klepczarka, ale Wyparło na posterunku. W odpowiedzi złe złożenie się do strzału nożycami w wykonaniu Kaczmarka.
39' Gieraga nie sięgnął piłki po rzucie rożnym z prawej strony. Przewagę od kilku minut mają Ełkaesiacy.
35' Pierwsza żółta kartka w tym meczu - ukarany nią Łatka.
34' Kolejna akcja łodzian, kolejne dośrodkowanie, ale tym razem kończy Kaczmarek strzałem... "Panu Bogu w okno".
33' Bykowski nie opanował piłki po dośrodkowaniu z lewej strony. "Byczek" był niepilnowany w polu karnym na 12 metrze i gdyby przyjął miałby przed sobą tylko bramkarza.
30' Kujawa przyjął w polu karnym, zastawił się, obrócił i strzelił. Lecąca do bramki piłka odbiła się jednak od jednego z obrońców i wyleciała na róg. Po kornerze bliski skierowania futbolówki do siatki był Gieraga, ale znów przeszkodzili przeciwnicy.
28' Piłka po dośrodkowaniu Kaczmarka z prawej strony przeleciała wzdłuż pola karnego, ale nikt nie przeciął jej lotu.
25' Ofensywne wyjście z piłką z własnej połowy Łabędzkiego, ale skończyło się tylko na rzucie rożnym. Ełkaesiacy grają niedokładnie i bez większego pomysłu na rozmontowanie defensywy rywali.
Trener Andrzej Pyrdoł do dyspozycji (na ławce) ma jeszcze takich piłkarzy: Paweł Waśków (bramkarz), Mariusz Mowlik, Marcin Adamski, Artur Golański, Damian Seweryn, Patryk Kubicki, Jakub Kosecki
20' Optyczną przewagę zaczynają powoli osiągać przyjezdni. ŁKS trochę się cofnął i czeka bardziej na kontrataki.
15' Świetna okazja Podbeskidzia. Po wymianie podań z Kołodziejem i Demjanem, sam na sam z Wyparłą wyszedł Cieśliński. Napastnik bielszczan trafił jednak po ziemi w Wyparłę.
Na ławce rezerwowych Podbeskidzia są: Paweł Linka (bramkarz), Tomasz Górkiewicz, Piotr Malinowski, Sylwester Patejuk, Frantisek Metelka, Maciej Rogalski, Marek Sokołowski
12' Trwa walka w środku pola. Od początku głośni są też kibice obu drużyn, którzy dopingują swoich ulubieńców.
10' Zablokowany strzał Romańczuka z ok. 30 metrów, po chwili Kaczmarek traci piłkę, próbując przedryblować dwóch rywali.
7' Wspaniała okazja dla Cieślińskiego. Napastnik gości strzela nad bramką z trzech metrów. Duży błąd popełnił Wyparło, który wypuścił piłkę z rąk.
2' Słupek! Rafał Kujawa po strzale głową trafił w obramowanie bramki.
1' Rozpoczęło się spotkanie pomiędzy ŁKS-em Łódź a Podbeskidziem Bielsko-Biała. Chwilę przed pierwszym gwizdkiem miała miejsce minuta ciszy dla uczczenia ofiar ubiegłorocznej katastrofy lotniczej w Smoleńsku.
Piłkarze są już na murawie. Jeszcze tylko przywitanie, losowanie stron i rozpoczynamy spotkanie.
Do pierwszego gwizdka jeszcze ok. 7minut. Kibice wypełniają "Galerę".
Do rozpoczęcia meczu pozostało ok. 15 minut.