ŁKS Łódź - Lechia Tomaszów Mazowiecki 2:2(ZDJĘCIA)

Dariusz Piekarczyk
ŁKS Łódź - Lechia Tomaszów Mazowiecki 2:2
ŁKS Łódź - Lechia Tomaszów Mazowiecki 2:2 Fot. Krzysztof Szymczak
ŁKS Łódź - Lechia Tomaszów Mazowiecki 2:2. Remisem2:2 zakończył się mecz 2. kolejki III ligi łódzko-mazowieckiej pomiędzy ŁKS Łódź, a Lechią Tomaszów Mazowiecki.

Lechia objęła prowadzenie już w 2 minucie, a gola, z rzutu karnego, zdobył Wiktor Żytek, były piłkarz ŁKS. Na 2:0 podwyższył w 37 minucie Marcin Mirecki.
Już pierwsza akcja ŁKS w drugiej połowie przyniosła gola. Do bramki rywali trafił Artur Golański, który potem ujrzał czerwoną kartkę. Wynik meczu, kapitalnym uderzeniem z około 20 metrów, ustalił Mauricio Martins.