Lech Wałęsa zawitał dziś wieczorem do Sieradza. Były prezydent Polski był bohaterem spotkania Klubu Obywatelskiego Sieradz pod hasłem „Polska samorządna”.

- Przyjechałem właściwie tylko po to, by was prosić. By was błagać, byście się włączyli i pomogli ułożyć dobrze wszystko w Polsce. Tylko wasz udział, wasze pilnowanie może uporządkować nasz kraj – zwrócił się do zebranych Lech Wałęsa.
Na piątkowe spotkanie złożyło się krótkie wystąpienie gościa i pytania uczestników, z których każdy mógł liczyć także na pamiątkowe zdjęcie z byłym przywódcą Solidarności.

Urząd miasta

Komentarze (70)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

obywatel (gość)

Ludzie przecież rozmawiacie z tajnym współpracownikiem służby bezpieczeństwa o kryptonimie T.W. Bolek! O czym z nim właściwie rozmawiać?

ANTYPISIOR (gość)

Wałęsa jest mądry gość. Wiedział jak się urządzić w życiu i zarobić dużą kasę. Tylko to się liczy w życiu. Teraz głupie pisiorki mogą mu skoczyć.

spoko gość (gość)

raz sierpem raz młotem peowską patologię ! to hańba i wstyd dla Sieradza gościć takich podejrzanych osobników ! cacuś plastuś go ściągnął bo już nigdy nie dostanie się do koryta !

. (gość)

L.Wałęso TW Bolek --- gdzie wtedy byłeś ?!
Jak za PO strzelano do górników !
Tak wyglądał prawdziwy stosunek Platformy OBYwatelskiej do problemów Śląska i dokładnie tak rząd PO-PSL realizował "potrzebę dialogu" z górnikami.
http://vod.gazetapolska.pl/10455-wiarygodnosc-nowy-spot-pis

Kasandra (gość)

Przyjdą czasy, gdzie wszyscy Ci, którzy nie będą w stanie wytłumaczyć jak zdobyli swój majątek lub zdobyli go nielegalnie i nieuczciwie będą uciekać ale nie biedzie gdzie i nie chciałabym być wtedy w ich skórze.

Rozliczyć afery PO-PSL z linku !
http://markd.pl/afery_po.pdf

Grzegorz z PO (gość) (niedouczony głąb)

Ty nie tylko że jesteś niedouczony głąb jak sam się podpisałeś ale w dodatku stosujesz totalny bełkot porównywalny z bełkotem sekretarza generalnego PO tuż przed przesłuchaniem w prokuraturze i zamknięciem w areszcie na 3 miesiące. Czy też się obawiasz zamknięcia w pierdlu? Mówią że program Cela+ już ruszył.

Stanisław Staszic (gość)

Największą tragedią Narodu Polskiego jest, że dopiero po niewczasie poznajemy, kto nami chcial rządzić!

niedouczony głąb (gość)

do Grzegorz z "PO" widac ze korzystasz z nauk historycznych pisolandu bo wg nich prezydentem ,królem i księciem wszechczasów był LECH KACZYŃSKI ,który zastał Polskę drewniana a zostawił murowana ,wstrzymał słońcie ruszył ziemie,..... wygrał wojnę z Hitlerem i poleciał w kosmos za Hermaszewskiego

paranoja (gość)

od wielu lat nie było w Sieradzu takiego spotkania obecni radni , prezydenci ,i starostowie boją się spotkań z wyborcami jak ognia a posłowie i senatorowi spotykają si tylko w swoich biurach wyłącznie ze swoimi wyznawcami lub szpanować na imprezach cywilno -kościelnych wtedy to ich witają a oni się półpas kłaniają -na wyborcach zależy tylko przed wyborami-

Grzegorz z PO (gość) (Aramis)

Obok Wałęsy w historii Polski zapisał się magnat Hieronim Radziejowski, który sprowadził Szwedów do Polski. W efekcie mieliśmy podbity cały kraj i 5 letnią okupację. Zniszczenia kraju dokonane przez Szwedów były tak wielkie, że dopiero po II WŚ były większe.
Zajrzyj do historii chłopcze jeśli nie chcesz uchodzić za czerwonego leminga.

Janusz Pijanka Sieradz (gość)

Mnie nie wpuscili!Zobaczcie filmy z tego na Youtube:Janusz Pijanka
Dyskryminacja rasisci!Bo bylem w indianskim pioropuszu?!