Lech Leszczyński wybrany został na wiceprezesa PZLA

Lech Leszczyński wybrany został na wiceprezesa PZLA (© Paweł Łacheta)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Łodzianin Lech Leszczyński wybrany został na wiceprezesa Polskiego Związku Lekkiej Atletyki.

Wybrany na wiceprezesa PZLA Lech Leszczyński jest prezesem Łódzkiego Okręgowego Związku Lekkiej Atletyki oraz prezesem AZS Łódź.

Lech Leszczyński powiedział Expressowi Ilustrowanemu: – Jestem mile zaskoczony wyróżnieniem, choć zdaję sobie zarazem sprawę z dużej odpowiedzialności, jaka na mnie spoczywa. Będę teraz odpowiadał, już w skali kraju, za rozwój lekkoatletyki wśród dzieci i młodzieży. Inna sprawa, iż od wielu lat działam już na tym polu, w klubie i województwie łódzkim.

Co dalej z Kamilem Budziejewskim z AZS, który nagannie zachował się na igrzyskach w Londynie?

– Biegacz został przez PZLA ukarany dyskwalifikacją, która kończy się 7 lutego 2013 r. Jest zawodnikiem AZS i po odbyciu szkolenia policyjnego powróci do klubu.

A jak swoje bogate doświadczenie wykorzystuje Stanisław Jaszczak, były opiekun Adama Kszczota?

– Trener Jaszczak prowadzi w RKS grupę młodych biegaczy na średnich dystansach, której wizytówką jest jego wychowanek Artur Kuciapski, wschodząca, ale już dobrze znana, gwiazda polskiej lekkoatletyki.

Czytaj także

    Komentarze (1)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!