(© Grzegorz Gałasiński)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W 16 sierpnia fotel prezesa ZWiK stracił Włodzimierz Tomaszewski. Stanowisko Tomaszewskiego zajęła dotychczasowa członek zarządu spółki. Okazał się jednak, że na kobieta ma zarzuty prokuratorskie. Łódź poszukuje kandydatów na stanowisko prezesa miejskiej spółki Zakład Wodociągów i Kanalizacji.

Pod koniec sierpnia wiceprezydent Radosław Stępień poinformował, że zostanie ogłoszony konkurs na stanowisko prezesa miejskiej spółki Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Łodzi. Wiceprezydent Stępień mówił wówczas , że dowiedziałem się o postępowaniu sądowym wobec pełniącej obowiązki prezesa.

30 października komisja konkursowa przeprowadzi rozmowy z pięcioma wybranymi wstępnie kandydatami. Kandydaci będą musieli m.in. wykazać się wiedzą o działalności spółki ZWiK i systemie wodno-kanalizacyjnym w Łodzi a także przedstawić strategię rozwoju spółki.

ZWiK będzie oszczędzać na płacach i zwalniać pracowników, by nie podwyższać ceny wody w Łodzi

Włodzimierz Tomaszewski nie jest już prezesem ZWiK. Nowa rada nadzorcza ZWiK odwołała Tomaszewskiego

Miasto poszukuje nowego prezesa ZWiK

Czytaj także

  Komentarze (30)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  do Corven (gość) (Corven)

  Dobre. Kolego/żanko. Masz kapitalne referencje i pełne poparcie.
  Przekonuje mnie to,że nie seplenisz- hahaha, z resztą dasz sobie radę.

  Rzenła (gość) (??)

  hahaha, dobre , mówie o z kreską piszę "ó z kreską:"
  proponuję też- / mówię "rz" czytam "rzy", piszę "ży"/
  bądź popełnić rozprawę na temat "już" (ile weń można popełnić błędów a to w piśmie a to w mowie, haha)
  można przecież napisać " ióż, iuż, jóż, jósz, iósz- ciekawie też można to wymawiać/ mówić
  Fakt żenada

  Tomaszkl (gość)

  Zapewne jakiś koleś, lub koleżanka Pani Prezydent. Może powtórka z MPK, Pan Papierski pisał l komentarze nieprzychylne na temat kontrkandydatów Pani Zdanowskiej, ma fotelik w MPK. Czy w ZWiK-u, Pani Prezydent zrobi to samo ?? Pewnie tak, wtedy łatwiej będzie sprywatyzować tą spółkę....

  dze (gość)

  Ogłosili konkurs na członka zarządu cwaniaki , nie na prezesa zarządu aby nie było zadymy. co za kraj , co za miasto?

  zwikuś (gość)

  Konkurs pozostanie bez wskazania . Jeszcze w PO nie dogadali sie co i jak . Tam obecnie wszyscy żrą sie o stołki , zostało tylko 2 lata i to mało czasu aby sie nachapać .

  likwidacja (gość)

  Likwidacja straży miejskiej! Czy masz odwagę powiedzieć: "jestem za"? https://www.facebook.com/kasujemy/timeline/story?ut=61&wstart=1349074800&wend=1351753199&hash=3682017274178748354

  stanislawa (gość) (Tyskolandia)

  Wróćmy do lat 90-tych i początku lat 2000, kiedy Pan Stępień żył i pracował w Łodzi i niestety coś tam paliło się pod nogami i wyniósł aię z naszego miasta.

  7293starastypendystkazus (gość) (7293starastypendystkazus)

  Popełniłam straszny błąd. Wiem, wiem i bardzo przepraszam .Wiem, że Bóg zawsze piszemy przez o z kreską. Wstyd mi ogromnie, bo przecież przez tyle lat mówiłam i pisałam o z kreską.

  7293starastypendystkazus (gość)

  Prezes Tomaszewski zwolniony?? A dlaczego? Łodzianie sądzili, że jeżeli będzie "prezesem wody", to dotrzyma obietnicy złożonej przy okazji oddania do użytku tego ohydztwa przy placu Reymonta, które wystaje ze stawu. Wtedy powiedział, ze odpowiada za wszystkie fontanny w naszym mieście. A tu taki afront, został wylany i za co? Dlaczego nie jest podana przyczyna? Chyba ktoś , pewnie radni, nareszcie dojrzał to następne ohydztwo na pl.teatralnym. Jeżeli panie i panowie radni rozejdą się w miasto, to tylko z pożytkiem dla siebie i naszego miasta. Niedługo już wybory i da Bug, że Pan z SLD, który odwołał prez.J.Kropiwnickiego nie zmieści się do rady miasta. A to dlatego, iż brak mu pomysłów "jak zapewnić bezpieczeństwo i opiekę seniorom. Jego propozycja aby seniorom zapewnić zakupy wzbudza gromki śmiech seniorów. Bardzo inteligentna propozycja, niem co mówić. pozdrowienia i życzenia Panu z SLD - jeszcze większego zadowolenia ze swojej osoby - cześć.