Marcin Smoliński zszedł z boiska z powodu kontuzji Marcin Smoliński zszedł z boiska z powodu kontuzji

Marcin Smoliński zszedł z boiska z powodu kontuzji (© fot. Krzysztof Szymczak)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Tylko niespełna godzinę z Piastem grał Marcin Smoliński. Pomocnik łódzkiej drużyny już w pierwszej połowie doznał kontuzji, ale mimo to zdecydował się grać jeszcze kilkadziesiąt minut.

- Marcin w 20 minucie odniósł kontuzję mięśnia. Myśleliśmy, że w przerwie uda nam się doprowadzić go do optymalnej sprawności. Niestety, na początku drugiej połowy okazało się, że nasze zabiegi nie przyniosły rezultatu i zdecydowaliśmy się na zmianę - tłumaczył trener łódzkiej drużyny Andrzej Pyrdoł.

W poniedziałek powinno okazać się, jak poważna jest kontuzja Smoliń-skiego. Po trzech pierwszych spotkaniach w tym sezonie trudno sobie wyobrazić łódzki zespół bez niego.

Nadal nie gra Bartosz Romańczuk, który wprawdzie wznowił już treningi, ale nadal nie został włączony do meczowej kadry. Powrót Romańczuka dodatkowo zwiększyłby rywalizację wśród pomocników łódzkiego zespołu.

Wiadomości Łódź, Wydarzenia Łódź

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Obserwator (gość)

Jak "Rajtuz - Wojtas" jeździ po Chojnach z kolegami z ŁKSu i bije Widzewiaków (kilku na jednego), to chyba też będzie na nim samosąd? Bo przecież nikt z tym porządku nie może zrobić.