Finał jednej z poprzednich edycji konkursu na PŁ Finał jednej z poprzednich edycji konkursu na PŁ

Finał jednej z poprzednich edycji konkursu na PŁ (© Krzysztof Szymczak)

Konkurs Zespołowego Tworzenia Gier Komputerowych 2016. Politechnika Łódzka do 18 czerwca przyjmuje zgłoszenia drużyn (od 2 do 6 osób) oraz ich projektów. Finał konkursu odbędzie się 1 lipca w Art_Inkubatorze.

Konkurs Zespołowego Tworzenia Gier Komputerowych początkowo polegał na rywalizacji wewnątrzuczelnianych. Z czasem zyskał status zawodów ogólnokrajowych. W konkursie mogą wziąć udział drużyny 2-6 osobowe, które samodzielnie zaprojektowały grę komputerową. Finał konkursu odbędzie się 1 lipca w Art-Inkubatorze (ul. Tymienieckiego 3).

Zobaczymy liderów, projektantów, programistów, grafików, projektantów poziomów, ale również artystów koncepcyjnych, muzyków, dźwiękowców i projektantów interfejsów. Zgodnie z ideą konkursu zespoły zaprezentują oryginalne pomysły na gry komputerowe oraz to w jakim stopniu udało im się wypełnić różne role i kompetencje niezbędne do stworzenia prototypu gry - zapowiada zawody Ewa Chojnacka, rzecznik Politechniki Łódzkiej.

Więcej informacji znajdziecie na stronie: gry.it.p.lodz.pl

Studia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!