(© Artur Kostkowski)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W sobotę 20 października w łódzkim klubie "Siódemki" o godz. 23.00 fani łódzkiej projektantki Patrycji Plesiak, a także wszyscy interesujący się modą będą mogli obejrzeć pokaz najnowszej kolekcji młodej kreatorki. Patrycja Plesiak kształci swoje umiejętności na Wydziale Tkaniny i Ubioru na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Jest właścicielką Studia Mody PP Design by Patrycja Plesiak. Tworzy unikatową modę zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, w każdym przedziale wiekowym.

Najnowsza "Bandage Collection" SS 2013 jest siódmą autorską kolekcją projektantki. Została stworzona w minimalistycznym, geometrycznym stylu. Biała kolorystyka tkaniny w białe przeźroczyste pasy będzie prawdziwym widowskiem dla znawców stylu. Inspiracją do jej stworzenia były bandaże. Każda kolekcja młodej projektantki w inny sposób intryguje i zaskakuje, łączą je perfekcyjne wykonanie oraz oryginalność.

Twórczość Patrycji Plesiak w szybkim tępie zdobywa coraz większą rzeszę fanów. Wcześniejsze kolekcje można było podziwać podczas międzynarodowych konkursów dla projektantów tj. Off Fashion, pokazów Premiere Runway podczas The Look Of The Year 2012 oraz wielu innych. Wielokrotnie kolekcje Patrycji Plesiak prezentowały kandydatki do tytułu Miss Polonia. Najnowsza kolekcja oraz wcześniejsze kolekcje będzie można zakupić w autorskim sklepie internetowym projektantki www.patrycjaplesiakdesign.com. Oprócz gotowych projektów można zamawiać projekty indywidualne na miarę.

* * *


Szybki konkurs

Mamy dla Was pięć podwójnych zaproszeń na ten pokaz. By zdobyć jedno z nich wystarczy, że wyślecie dziś (czwartek, 18 października) punktualnie o godz. 16.00 na adres konkursy_lodz@naszemiasto.pl swoje imię i nazwisko. W tytule koniecznie wpiszcie: Pokaz Patrycji Plesiak. Pierwsze pięć osób, które przyśle maila, wygrywa.

Zwycięzców poinformujemy mailowo, dziś do godz. 17. Odbiór zaproszeń w piątek, 19 października w sekretariacie Dziennika Łódzkiego. W godzinach 9 - 16.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!