Emocje wręcz zmiażdżą wszystkich, którzy zasiądą na trybunach Atlas Areny 20 października. Tego dnia w łódzkiej hali będzie można obejrzeć pierwszą w Polsce edycję Monster X Tour. Dla Użytkowników lodz.naszemiasto.pl przygotowaliśmy konkurs, w którym można wygrać bilety na tę imprezę.

Ryk silników o wielkiej mocy, hektolitry spalonego paliwa, niewiarygodne akrobacje, dziesiątki miażdżonych wraków aut. Jesienią łódzka Atlas Arena stanie się epicentrum motorowej rozrywki za sprawą najlepszych Monster Trucków świata, które w samych tylko Stanach Zjednoczonych podziwia blisko siedemset tysięcy widzów podczas 80 show rocznie!

Zobaczysz niewiarygodne kilkutonowe samochody, które będą ze sobą zaciekle rywalizować podczas ekstremalnych wyścigów i zawodów freestyle. Przekonasz się na własne oczy, jak wysoko potrafią wybijać się w powietrze. Sprawdzisz co dzieje się z osobówkami , które dostaną się pod ich olbrzymie opony oraz jak szybko i swobodnie potrafią szaleć na dwóch kółkach. Natomiast motocyklowi kaskaderzy z FMX Stunt Riders zaprezentują się w zapierających dech w piersiach powietrznych akrobacjach. To wszystko w ramach pierwszej edycji Monster X Tour w Polsce - już 20 październia w Łodzi.

1. Aby wziąć udział w Konkursie na numer 72355 należy przesyłać SMS-y bez polskich znaków o treści NASZE. Swoje imię nazwisko oraz odpowiedź na pytanie Dlaczego tak bardzo chciałabyś/chciałbyś obejrzeć pokaz Monster x Tour np. NASZE.Jan Kowalski, poniewaz uwielbiam pokazy kaskaderskie . W jednym SMS-ie można udzielić tylko jednej odpowiedzi.

2. Koszt jednego SMS to 2,46zł z VAT.

3. Konkurs SMS trwa od 17 października 2012 od godziny 6:00 do 18 października 2012 do godziny 23:59 (do końca dnia)

Na autorów pięciu najciekawszych odpowiedzi czekają podwójne zaproszenia na Monster x Tour w łódzkiej Atlas Arenie. O zwycięstwie poinformujemy SMS

Laureaci będą mogli odebrać bilety w dziale marketingu redakcji naszemiasto.pl w piątek (19 października) do godziny 16:30

Wiadomości Łódź, Wydarzenia Łódź

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

oszukany.. (gość)

lipa ten konkurs!! O 22 wysłałem sms'a dziś, a tu informacja, że konkurs się zakończył... Przecież jest napisane, że jest do 23:59 /!?!?!? Oddawać moje 2,46zł !!!