Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

1 grudnia, w Teatrze Nowym w Łodzi, będzie można się dowiedzieć "jak zostać SEX GURU w 247 łatwych krokach"! Ta sztuka może radykalnie zmienić Wasze życie miłosne. Jak często powinienem/powinnam uprawiać seks? Czego tak naprawdę chcą kobiety? Czy jestem za stary/młody/gruby/przystojny na „to”? Jeśli chcecie poznać odpowiedzi na te pytania to zapraszamy do udziału w konkursie. Organizator, za naszym pośrednictwem, ma dla Was 2 podwójne zaproszenia na ten spektakl.

Co zrobić, żeby wygrać? Wystarczy, że napiszecie dlaczego lubicie chodzić do teatru.

Nagrodzimy najciekawsze odpowiedzi.

Odpowiedzi wraz ze swoimi danymi (imię, nazwisko) należy przesyłać na adres e-mail: konkursy_lodz@naszemiasto.pl w temacie wpisując Konkurs - Sex Guru.

Konkurs potrwa do wtorku 27.11.2012 do godziny 12.00.

Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej drogą mailową.

Powodzenia!

Bierzesz udział w konkursie, akceptujesz jego Regulamin

*****


Przezabawna sztuka austriackiego komika Wolfganga Weinbergera SEX GURU, wielki przebój West Endu, doczekała się wreszcie polskiej adaptacji w reżyserii Gabriela Gietzky’ego. W roli tytułowej - jeden z najsłynniejszych i najlepszych polskich aktorów – TOMASZ KOT, który zaskoczy Was tym, ile wie o Waszym seksie!

Więcej o spektaklu: Jak zostać SEX GURU w 247 łatwych krokach

Czytaj także

    Komentarze (1)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!