Kończą remont skrzyżowania Rzgowskiej, Broniewskiego i Paderewskiego

Kończą remont skrzyżowania Rzgowskiej, Broniewskiego i Paderewskiego (© Łukasz Kasprzak)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W sobotę skrzyżowanie ulic Rzgowskiej, Broniewskiego i Paderewskiego będzie już przejezdne. Na swoje stałe trasy wrócą tramwaje oraz autobusy MPK Łódź. Remont skrzyżowania Rzgowskiej, Broniewskiego i Paderewskiego trwał od lipca. Drogowcy wymienili tory, zwrotnice i część nawierzchni.

Remont skrzyżowania mocno dał się we znaki mieszkańcom Łodzi. Ulicami Rzgowską i Paderewskiego nie kursowały tramwaje. Kierowcy stali w gigantycznych korkach. Na szczęście w sobotę sytuacja ma się wreszcie poprawić. Znikną barierki i robotnicy. Zaczną kursować tramwaje.

Drogowcy oddają kierowcom kluczowe skrzyżowanie. Koniec korków! [zdjęcia]

Czytaj także

  Komentarze (20)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Stalker (gość) (wieprzan)

  co ty pier.dolisz za farmazony, wieprzu jeb.any
  idź do kołchozu typu gillette lub indesit, to zobaczysz, jakie 3 zmiany są droższe, przecież na budowie płacą za wykonaną pracę głównie

  łodzianian (gość)

  Nie wszędzie można szukać oszczędności, a już na pewno nie powinno się tego robić przy budowach i remontach, jeśli utrudniają one znacząco funkcjonowanie miasta. Takie remonty powinny być przeprowadzane szybko i sprawnie.
  O tym, jak trudno jest się wydostać z południowej części Łodzi w stronę Centrum, zarówno autem jak i autobusem przekonał się chyba każdy mieszkaniec tej części miasta. Wszystkie alternatywne drogi przebiegają przez przejazdy kolejowe, które są co chwilę zamykane, co powoduje ogromne korki. I to nawet bez remontów :-)

  Mariolka_z_PKP (gość)

  zdjecie ilustrujace temat jest ponizej wszelkich standardow, pewnie jest to wynik osczednosci redakcji na profesionalnych reporterach, gdzie zdjecia nadsylaja czytelnicy a ostatnio odnosze wrazenie ze niektore artykuly sa przygotowane na poziomie kiepskiego gimnazjum, z bledami merytorycznymi, ortograficznymi, ze slaba znajomoscia tematu

  łodzianin (gość)

  To jest absurd, żeby takie skrzyżowanie remontować przez 2,5 miesiąca - przy tak ważnym i obciążonym skrzyżowaniu powinno się pracować na trzy zmiany, żeby maksymalnie skrócić czas napraw. Ile osób tam pracowało i w jakim tempie, widział każdy, kto stał przez ten czas w korku, próbując przejechać tamtędy komunikacją zastępczą. Ta sama sytuacja występuje pod wiaduktem nieopodal - remontują go chyba nawet dłużej niż 2 miesiące, a postępu nie widać - pomalowana jest "połowa". To już się stało tradycją, że wszelkie remonty i inwestycje są wykonywane bez głowy, jakby ludzie za nie odpowiedzialni nie byli w stanie logicznie myśleć i przewidywać. A o działaniu na korzyść mieszkańców to już nie wspomnę...gdyż to się już wcale nie liczy!