Klub Szafa w Łodzi zaprasza na koncerty, projekcje filmowe, wystawę zdjęć i wiele innych wydarzeń. W najbliższym czasie możecie wybrać się tam na koncert światowej klasy saksofonisty Marca Bernsteina, który zagra wraz z zespołem PGR, występ stand-upowy, projekcję filmu "Sin City: Miasto Grzechu" i Jam Session.

WTOREK, 15 GRUDNIA 2015, GODZ. 18:00 i 21:00

Wtorkowe kino Szafy. Projekcja filmu "Małe jest piękne" (amerykańsko-francuski komediodramat z 2003 roku w reżyserii Matthew Brighta). O godzinie 18:00 projekcja dla osób niepalących o 21:00 seans z dymkiem. Wstęp wolny.

CZWARTEK, 17 GRUDNIA, 2015, GODZ. 21:00

Natalia Kordak wraz z zespołem poprowadzi kolejny Jam Session w klubie Szafa. Każdy instrumentalista i wokalista będzie mógł poćwiczyć swoje umiejętności. Spotkanie otwarte także dla słuchaczy. Wstęp wolny.

NIEDZIELA, 20 GRUDNIA 2015, GODZ. 20:00

Świąteczny Open Mic czyli stand-up w wykonaniu łódzkich komików. Tego wieczoru na scenie pojawi się też gość specjalny. Organizatorzy nie zdradzają jednak kto to będzie, chcąc zaserwować gościom niespodziankę :)

• CZWARTEK, 26 LISTOPADA 2015, 20:00

Stand up: IMPROGLICERYNA

Improgliceryna to grupa, która generuje śmiech "na żywo" i dzięki Waszej kreatywności. Publiczność kreuje scenariusze scenek, które następnie muszą odtworzyć aktorzy. Nigy nie wiadomo, jak będzie wyglądał kolejny występ. Świetna propozycja dla osób, które chcą przełamać listopadową, smutną aurę.
Ceny biletów: 5zl dla gbura, 10zl normalny i 15zl dla inteligenta

• NIEDZIELA, 29 LISTOPADA 2015

Andrzejkowy wieczór w Szafie
"Czekać tu na Was będzie najprawdziwsza wróżka, która przepowie przyszłość… Także tego wieczora poza laniem doskonałego piwa i innych trunków, przez klucze poleje się wosk, a do każdego zamówionego w barze koktajlu otrzymacie ciastko z wróżbą. Ponadto każdy z Andrzejów może liczyć na specjalny upominek" - zachęcają Organizatorzy.

Wstęp bezpłatny!
rezerwacja miejsc: tel. 42 630 99 19 / mail: biuro@klubszafa.pl.
Atrakcje dla Gości zapewnia Agencja Eventowa Just Think.[/b]

Zobacz także:
Wystawa zdjęć Marka Karewicza w klubie Szafa w Łodzi
Sylwester 2015 w Łodzi. Imprezy na powitanie 2016 rok [PROPOZYCJE]

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!