Tymon Tymański & The Transistors Tymon Tymański & The Transistors

(© Łukasz Ratajczyk)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Autor kontrowersyjnego utworu "Dymać orła białego" zagrał koncert poświęcony 10. rocznicy śmierci George’a Harrisona.

Rihanna jest już w Łodzi, dowiedz się więcej o koncercie gwiazdy z barbadosu.

W poniedziałek (5 grudnia) w Wytwórni wystąpił kontrowersyjny, przez niektórych uznawany wręcz za obrazoburczego Tymon Tymański oraz zespół The Transistors. Muzyk zyskał ostatnio wiele rozgłosu za sprawą nagranego z Jackiem Lachowiczem utworu "Dymać orła białego", a cała sprawa znalazła swój finał w prokuraturze.

Tym bardziej zaskoczeni będą Ci, którzy spodziewali się podczas koncertu skandalu, albowiem Tymon pokazał się w Wytwórni z jak najlepszej strony. Nie można tu nie wspomnieć o nieprawdopodobnym wręcz poczuciu humoru, jakie Tymański prezentował na scenie, niejednokrotnie rozbawiając publikę niemal do łez.

Muzyk zagrał koncert w Wytwórni, gdyż postanowił wraz ze swą formacją The Transistors uczcić pamięć George’a Harrisona - zmarłego dziesięć lat temu legendarnego gitarzysty The Beatles. Ta okazjonalna trasa koncertowa rozpoczęła się 29 listopada. 

Zespół (w skład którego weszli zarówno muzycy The Transistors, jak i zespołu syna Tymańskiego, Lukasa: Przemek Bartoś - bass wokal i Jakub Zwolan - gitara, wokal), wykonał dwadzieścia utworów Harrisona z okresu współpracy z Beatlesami i kariery solowej. W bogatej setliście nie zabrakło takich przebojów jak : "Don't Bother Me", "I Need You", "Not Guilty", "Something", "Here Comes The Sun", "Taxman" czy "Wah-Wah".

Zobacz więcej relacji z koncertów w Łodzi:


Kliknij w pierwsze zdjęcie, żeby rozpocząć przeglądanie fotogalerii:

Wiadomości Łódź, Wydarzenia Łódź

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!