Night of the Proms w Łodzi

Coolio zagra w Łodzi w ramach Night of the Proms (© mat. prasowe)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Coolio miał wystąpić w Łodzi już trzy lata temu, jednak wówczas koncert w Dekompresji odwołano. Miejmy nadzieję, że tym razem nic nie stanie na przeszkodzie i 22 marca 2014 Coolio wystąpi w Atlas Arenie. Muzyk przyjedzie do Łodzi w ramach imprezy "Night of Proms".

Coolio to, pochodzący z Los Angeles, raper, kompozytor i aktor. W 1996 roku zdobył American Music Awards dla najlepszego artysty hip-hopowego. W Polsce Coolio kojarzony jest przede wszystkim z utworem "Gangsta's Paradise" ze ścieżki dźwiękowej do filmu "Młodzi gniewni".

"Night of The Proms" to organizowana od 1985 roku duża halowa impreza, łącząca muzykę popową z klasyczną, podczas której popularne utwory wykonywane są z akompaniamentem orkiestry symfonicznej. Europejski cykl po raz pierwszy gościć będzie w Polsce, a pierwszy koncert odbędzie się właśnie w Łodzi - 22 marca 2014 roku. Wiadomo już, że na scenie pojawią się: Amy Macdonald, OMD, Le Div4S, Natalia Kukulska, a także John Miles, z którym Coolio wystąpił podczas "Night of The Proms" w 2000 roku.

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!