Koncert Coolio w Łodzi w ramach "Night of the Proms"

Coolio miał wystąpić w Łodzi już trzy lata temu, jednak wówczas koncert w Dekompresji odwołano. Miejmy nadzieję, że tym razem nic nie stanie na przeszkodzie i 22 marca 2014 Coolio wystąpi w Atlas Arenie. Muzyk przyjedzie do Łodzi w ramach imprezy "Night of Proms".

Night of the Proms w Łodzi
Masz zdjęcie do tego tematu? Wyślij

Coolio zagra w Łodzi w ramach Night of the Proms (© mat. prasowe)

Coolio to, pochodzący z Los Angeles, raper, kompozytor i aktor. W 1996 roku zdobył American Music Awards dla najlepszego artysty hip-hopowego. W Polsce Coolio kojarzony jest przede wszystkim z utworem "Gangsta's Paradise" ze ścieżki dźwiękowej do filmu "Młodzi gniewni".

"Night of The Proms" to organizowana od 1985 roku duża halowa impreza, łącząca muzykę popową z klasyczną, podczas której popularne utwory wykonywane są z akompaniamentem orkiestry symfonicznej. Europejski cykl po raz pierwszy gościć będzie w Polsce, a pierwszy koncert odbędzie się właśnie w Łodzi - 22 marca 2014 roku. Wiadomo już, że na scenie pojawią się: Amy Macdonald, OMD, Le Div4S, Natalia Kukulska, a także John Miles, z którym Coolio wystąpił podczas "Night of The Proms" w 2000 roku.

Więcej na temat

Komentarze (1)

avatar

Wybierz kategorię