Koncert Andrzeja "Piaska" Piasecznego Koncert Andrzeja "Piaska" Piasecznego

(© Łukasz Ratajczyk)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Andrzej "Piasek" Piaseczny swym występem uświetnił charytatywną akcję wspieraną przez sieć hipermarketów Tesco.

Zobacz także relację z gali KSW17 i kontrowersyjnego pojedynku Pudzianowski Vs Thomson.

Wczoraj (28 listopada) na parkingu przed galerią handlową Tesco Extra przy ulicy Pojezierskiej odbył się koncert charytatywny Tesco Dzieciom, na którym jako gwiazda wieczoru wystąpił Andrzej Piaseczny. Nim jednak na scenie pojawił się sam "Piasek" publiczność już od godziny 15 miała okazje wysłuchać innych wykonawców, w tym założonego przez Ojców Franciszkanów - Małego Chóru Wielkich Serc i Płomienia Nadziei. Zespół powstał w Łodzi w 1997 roku i śpiewa w nim około pięćdziesiątka dzieci w wieku od 4 do 14 lat. Mali muzycy, którzy do tej pory nagrali już siedem płyt CD koncertują w kraju i za granicą. Podczas całego wydarzenia nie zabrakło także dodatkowych atrakcji, w tym konkursów z nagrodami rzeczowymi ufundowanymi przez organizatorów imprezy.

Tuż po najmłodszych muzykach na scenie pojawił się "Piasek". Piosenkarz, który swą karierę rozpoczynał jako lider i wokalista zespołu Mafia, ku uciesze słuchaczy, od razu rozpoczął swój występ. Trzeba zaznaczyć, że nie zawiódł ich także ani samą setlistą, ani jej długością - koncert trwał bowiem niemal półtorej godziny. Andrzej Piaseczny swoimi występami wspiera akcję Tesco Dzieciom, w której organizatorzy wraz z klientami, pracownikami oraz partnerami biznesowymi pozyskują środki na wsparcie Rodzinnych Domów Dziecka Fundacji Pomocy dzieciom "Happy Kids" oraz stypendia dla pełnoletnich wychowanków, jak również i na nowe Rodzinne Domy Dziecka.

Zobacz więcej relacji z koncertów w Łodzi:


Kliknij w pierwsze zdjęcie, żeby rozpocząć przeglądanie fotogalerii:

Wiadomości Łódź, Wydarzenia Łódź

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Wierna fanka (gość)

Niech żałuje kto nie był !!!.

Miałam okazję być na koncercie Piaska z Sewerynem w Arenie w łodzi i to też był super koncert,lecz zupełnie inny.Tamten był mimo rozmiarów areny i ilości ludzi bardziej kameralny i nastrojowy.A ten pod tesco był po prostu zaje..fajny!!!Piasek był super,był tak uroczy i tak wesolutki oraz rozgadany jak nigdy,dlatego i nie tylko warto było tam być.Piasek byle tak dalej ,tylko nie przeholuj.Serdecznie pozdrawiam.