(© Maciej Stanik)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

We wtorek około godz. 11.40 kobieta została potrącona na przejściu dla pieszych na ul. Przybyszewskiego, tuż przy skrzyżowaniu z ul. Suwalską.

22-letnią łodziankę potrącił ford fiesta, za którego kierownicą siedziała 25-letnia mieszkanka Pabianic.Auto jechało w kierunku ul. Piotrkowskiej. Piesza przechodziła po pasach ze strony parzystej ul. Przybyszewskiego na nieparzystą.

Źródło: Potrącenie na pasach przy Suwalskiej w Łodzi [zdjęcia]

Czytaj także

  Komentarze (15)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Paweł (gość)

  Nie będę komentował tego zdarzenia jako osoba postronna. Jestem ojcem pokrzywdzonej
  Z tego czego się dowiedziałem, potrącenie miało miejsce na przejściu przy Suwalskiej, a pani kierowca zauważyła człowieka na masce prawie przy Sosnowej. Kim był okulista, który podpisał się pod zaświadczeniem dopuszczającym do kursu. A może ta pani miała przy uchu telefon? Sam jestem kierowcą zawodowym, ma prawo jazdy od 1978 roku. Nie miałem nigdy nawet stłuczki z moje winy. Kierowca to człowiek , który powinien być bardzo odpowiedzialny za to co robi, a szczególnie ktoś kto jest naprawdę młodym i niedoświadczonym kierowcą. Ta pani (kierowca) jadąc samochodem, powinna myśleć o tych, którzy są wokół (pieszych). Moja córka ma troje dzieci najmłodsze to dopiero dwa miesiące. Co by się stało gdyby taka matka zginęła. Łódź, to bardzo zatoczone miasto, kierowcy, proszę was, U W A Ż A J C I E.

  anna (gość)

  Piesza przechodziła po pasach ze strony parzystej ul. Przybyszewskiego na nieparzystą.

  Co za idiota to pisał????????????????
  Teraz już każdy analfabeta może pisać reportaże???????????????

  Topik (gość) (Gnom)

  moje blachy EL ale nie zgadzam się z Tobą. Oto dwa przykłady z dnia dzisiejszego. Mickiewicza Sienkiewicza przed skrzyżowaniem na trzecim pasie EL do jazdy na wprost. Zielone światło i do przodu. Ale nie. Pan zdecydował że zaraz zaraz za skrzyżowaniem jest parking po prawej i on musi tam wjechać. A więc blokuje ruch za sobą oraz wprowadza zamęt na pasach po prawej. Następnie tez na Mickiewicza. Tico jadące po prawym usiłuje zjechać do lewego. Ledwie zdążyłem mrugnąć aby wpuścić go przed siebie a już samochodzik był z przodu na moim pasie i mrugnął awaryjnymi w podzięce. Blachy? EP a za kierownicą młoda adeptka szkoły dla kierowców. Brawa dla dziewczyny. Widać że orientuje się w ruchu a jej czas reakcji nie osiągalny dla wielu facetów za kółkiem.

  EPA - większość z nich to chamy, reszta to jeszcze kołtuny (gość)

  zero szacunku na ulicy. jeżdżą jakby sami byli. POwiesić tę cipę za nogi na latarni - niech zdechnie
  !!!

  ojulek (gość) (zzz)

  A co mają zombi do przestrzegania przepisów. Tam jest dużo zaparkowanych samochodów i przystanki tramwajowe , to może trzeba zdjąć nogę z gazu .

  zzz (gość)

  Zdarza mi się jeździć ul. Przybyszewskiego. Moim zdaniem to ulica zombi, a najgorzej jak ciągnie ich w kierunku biedronki albo żabki. Tam są jakieś złe prądy ponieważ nie raz ktoś wszedł mi pod samochód bez patrzenia.

  Gnom (gość)

  Powtarzam to do znudzenia , najgorsi kierowcy (i nie jest to tylko moja opinia) to mieszkańcy okolic Łodzi (EPA , EZD , ESI , EZG i jeszcze kilka tablic by można tu wymienić). Po wjechaniu do miasta mają wrażenie że nadal jeżdżą po zadupiach. Ludzie , opamiętajcie się !! Takim stylem jazdy robicie krzywdę sobie i innym !!